Vaginalny herpes

jajka

vaginalny herpes je sexualne prenosna choroba nijak raz ju nedostanes z uterakov. To je tak stupine ako dostat chlamydie zo zachodu. Moj ocko chodil po sluzobkach stale a po celom svete...slusny muz, si ironicky, ale ja som to tak urobila. prvy bol panic a predtym, nez som sa pomilovala s terajsim, sla som na HIV test a on mi povedal, ze bol na testy na vsetky mozne choroby kvoli zdravotnej poistke...takze ja by som do seba nedala nikoho, na koho nemam papiere. Som cudna? Mozno. Bez herpesu? Ano.

jajka

jajka prepac ale si sprosta,nevies si ani predstavit co je to mat to a hlavne ako sa to da dostat,ked sa z niekym zoznamim nepytam sa ho na to ci ma herpes,moj priatel ho mava ale za cely rok co sme boli spolu ho nikdy nemal na ustach a predsa som to chytila a to oralnym sexom,je to proste svinska nahoda

liv

sorry jajka, ale lekarka tomu rozumie asi lepsie...virusy sa prenasaju aj vzduchom, nie len sex. stykom...a samozrejme, naozaj nevylucujem, ze to doniesol moj partner...a co ho mam pravidelne kontrolovat? je chodim tiez na testy, citologie a pod pravidelne a co mi to prinieslo...?

jajka

vaginalny herpes je sexualne prenosna choroba nijak raz ju nedostanes z uterakov. To je tak stupine ako dostat chlamydie zo zachodu. Moj ocko chodil po sluzobkach stale a po celom svete...slusny muz, si ironicky, ale ja som to tak urobila. prvy bol panic a predtym, nez som sa pomilovala s terajsim, sla som na HIV test a on mi povedal, ze bol na testy na vsetky mozne choroby kvoli zdravotnej poistke...takze ja by som do seba nedala nikoho, na koho nemam papiere. Som cudna? Mozno. Bez herpesu? Ano.

liv

no na otazku s kym ste sulozili...s tym istym, co aj rok pretym a bez herpesu...nemozem tvrdit, ze to "nedoniesol" on, ale so zenskou lekarkou sme to konzultovali a ja som chodila 2 roky permanentne na sluzobky a samozrejme bola vzdy ubytovana v hoteloch, t.j. cudzie uteraky a pod...takze zdroj sa vzdy najde...
a ten spray? diky moc, ale za 5 dni mam herpes prec aj bez nicoho...ale vdaka za snahu

slusny_muz

No to je pravda, treba si pripravit list vsetkych pohlavnych chorob a tesne predtym s nim vyrukovat....Hi. Zdravie mame len jedno...