Vaginalny herpes

slusny_muz

Keby to bolo take jednoduche ze das pilulku a mas pokoj cely zivot...virus len tak lahko neoklames...pride stres, choroba, nadcha a mas ho tam zas...

jajka

Tu chodi stale reklama na oralnu pilulku na vaginalny herpes. takze existuje aj nieco ine ako masticky. Baby, ale dobre ste si to pohnojili, s kym ste to sulozili? uz v zivote si nevrznut bez prcky atd. brrrrrr.

slusny_muz

no herpes ako taky tazko vyliecis ide o virus a proti virusu sa tazko bojuje, pretoze moze menit svoju strukturu a najst vakcinu ktora by bola ucinna je velmi tazko ako ja na ostatne virusi HIV, ebola,....

lenka23

baby nestresujte. existuje homeopaticka liecba vola sa to EPIGEN SPRAY dostat to v lekarni len je to trocha drahsie. za 5 dni ti to zmizne a moze sa to pouzit aj preventivne kazdy den a nema vedlajsie ucinky. pozrite si o tom aj na google je toho tam vela je to novinka a mozem len odporucit!

liv

ja sa s tym snazim zit asi od minuleho marca. je to hrozne, boli, svrbi, uz som pochodila aj par lekarov, normalneho, zenskeho...co ma fascinovalo, aj zenska mi odporucila LEN masticky na oralny herpes, takze nic specialne neexistuje a zvysit imunitu, imunitu mam uz taku silnu, ze pravdepodobne nikdy nebudem chora, ale vag. herpes mam stale, skusila som aj spec. cinsky caj a nic, dokonca sa zvysuje aj intenzita, uz som na tom tak zle, ze herpes sa opakuje ca kazdych 7 dni...des, netusim, co este by sa dalo robit. lekarka mi tvrdila, ze to moze byt aj zo stresu, ale kto v dnesnej dobe stres nema ? zijem v nemecku a myslela som si(naivne), ze tu je hadam medicina trochu dalej, ale figu
daj mi vediet, ake su tvoje skusenosti, prosim