Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

v ustach na podnebi zvlasne akoby ,,mapy"

Príspevok v téme: v ustach na podnebi zvlasne akoby ,,mapy"
sima18

dobry den,tesne potom ako som mala zapalene hrdlo sa mi na podnebi spravili ako kedy jemne vyvyseninky ,take ciarocky hlavne v okoli zubov,citim oslabene dasna a sucho a cudny pach v ustach.neviete prosimniekto cim to je sposebene? ja som mala moznost sa docitat ze to je po chorobe,,bezne" z bakterii a staci poriadnym prostriedkom vydezinzikovat usta,neviete mi nieco prosim poradit?

bob1

Oprava: asi toto forum nezobrazuje lomítko: správne má byť : www.upramene.cz znak lomítko, forum, v téme zdravie, v podtéme MMS. je to účinné a určite ti to neublíži, ak to správne použiješ. Bob.

cervinka

sima18,
mapy jazyku sa robia, keď trpíš na nejakú potravinovú alergiu. Na čo konkrétne, môžeš prísť na to sama (sledovaním toho, čo ješ) ale zájdi za imunologom a urobia ti testy.

cervinka

sima18,
mapy jazyku sa robia, keď trpíš na nejakú potravinovú alergiu. Na čo konkrétne, môžeš prísť na to sama (sledovaním toho, čo ješ) ale zájdi za imunologom a urobia ti testy.

jajka001

viem co myslis, mala som to prvykrat ked som bola chora v 13. nic to nie je, suvisi to s tym ze si chora, ked sa vyliecis tak to zmizne. papaj vitaminy, cesnak, med :)

sima18

ano ale vsetci hovoria tu ze su to afty ale ja ma mhore na podnebi akoby som ot opisala ...ako ked ma strom korene tak ale te korene na povrchu ...a je to cudny pocit a okrem tooho ma aj dasna bolia

majama

...vznika to z oslabeneho imunitneho systemu v tele,takze sa ti to nebude tvorit ak budes mat ten ok....a ako rychlo to prejde je individualne u kazdeho-pridaj do stravy viac ovocia,zeleniny,trosku si otuzuj telo-v tom zmylse ze aj ked je skaredo nesed doma,aj toto je cas na vonok...treba trpezlivost

ejuja

Vyplachuj teplymi salviovymi odvarmi. Pripadne tantum verde, alebo detickam pomaha na afty praskovy cukor- mozno pomoze aj dospelym. A este ak by si mala moznost - skalnu ruzu.

majama

to mozu byt afty,treba papat viac vitaminov,hlavne skup B ,vit.c, na vyplachy ako dezinf. moze byt Corsodyl ,dus.strieborny 10-15 %,resp.salviove pripravky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

v ustach na podnebi zvlasne akoby ,,mapy" - Fórum - ZDRAVIE.sk