FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Spolahlivy tehotensky test

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Spolahlivy tehotensky test" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    test12326.10.09 14:32??.??.185.142

ahojte.. ktory tehotensky test je z tych spolahlivejsich?poprosim vas o skusenosti.nechcem v lekarni stat hodinu :) ///////////////

• aluska26.10.09 17:31??.??.47.137

ja na teba neutocim..ja ti hovorim ze su aj lepsie a citlivejsie testy, teda reaguju na menej hcg hormonu v moci...a nikto nehovori ze pepino je lepsi...tak sa neurazaj jak soplave decko

inak pre tvoj info gs mammatest ma citlivost 25mg /l a ine maju 10 mg /l (cim mensie cislo tym lepsie, tym citlivejsi)to znamena ze vobec nemusi zachytit testovanie v skorsich dnoch..tak najprv si o tom nastuduj a potom bud mudra

• Elwine26.10.09 16:56??.??.66.17

pozri sa ked mi ho odporuci vystudovany farmaceut a urpednosti ho pred plastovym Pepinom, tak to asi nieco znamena... a laskavo na mna neutoc, vyjadrila som svoj nazor tak si svoje pripomienky nechaj pre niekoho, koho to zaujima

• aluska26.10.09 15:42??.??.47.131

elwine zato ze ty si ho kupujes neznamena ze je najlepsi...a este ked ho maju v bille a 2 v jednom za rozumnu cenu tak to nebude ten naspolahlivejsi a hlavne najcitlivejsi..takze tak

• Elwine26.10.09 15:38??.??.66.17

GS mamatest je podla mojho nazoru najlepsi..:) kupis ho v lekarni a nie niekde v bille na pokladni, je cenovo prijatelny a v jednom baleni mas 2 takze si mozes podla uvazenia test zopakovat, pokial si nie si ista vysledkom

• ellie26.10.09 15:28??.??.78.142

napriklad rapid clear..

• aluska26.10.09 15:20??.??.47.131

lekarnicka ti poradi a nemusis tam stat hodinu...aj tak nemaju vsetky vsade

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku

Ľahší život mamičkám

Ľahší život mamičkám

PAMPERS Active Baby 3 MIDI, 112ks - detské plienky teraz s Wallet kupónm len za 0,18€/ks.

^ Späť na vrch