Dobry zubar v Bratislave

Príspevok v téme: Dobry zubar v Bratislave
cokoladka898

prestahovala som sa do bratislavy a chcela by som zajst k fakt dobremu zubarovi. chcela by som aby bol empaticky a jemny, taky ktory ma k pacientovi mily pristup. mam panicky strach zo zubarov ale musim uz zajst k zubarovi. chcela by som chodit skor k zubarke ako k muzovi zubarovi. nepoznate niekoho?keby nebola prilis draha. dakujem za rady

Denz

NAJSUPER je MUDr. Tomýš Pánek. Neskutočne milý, múdry. Používa lase, dormicum.
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: rabin11, 13.11.2008 - 16:16Reagovať na tento príspevok
Mam taky dojem ze problem bude niekde inde ako v zubaroch....chciet za par korun aby ta niekto obsluhoval cez week a po veceroch je nemozne nielen dnes ale aj za sociku
Ja som si nasiel super zubarku na druhy pokus/prva ma odpalila ze za mesiac/.MuDr.Kopalova z kliniky vo WW sa ujala mojho doslovne zdevastovaneho chrupu na poslednu chvilu 15.4.To co predviedla je virtuozne cislo majstra svojho odboru a sklanam pred nou hlavu.Za par dni mi nasadi poslednu,spodnu cast chrupu a i cez to ze este to nemam komplet,z hrdostou a bez strachu otvaram usta a usmievam sa.Jej praca mi dodala sebavedomie a istotu.
Pani doktorka DAKUJEM a mazal tov.
Apropo...spravanie sa k pacientom je nie len na profesionalnej ale i ludskej urovni vysoko kvalitne a i to je pre MuDR.Kopalovu dalsie plus.
Nadpis: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: Macháčová Eva, 04.08.2009 - 10:07Reagovať na tento príspevok
Dobrý deň,

zaujal ma Váš článok "dobrý zubár v Bratislave". Rada by som od Vás získala kontakt na MUDr. Kopalovú.
Ďakujem Vám pekne a želám príjemný deň

Macháčová Eva
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: Ivan , 08.11.2008 - 17:17Reagovať na tento príspevok
Tiez mozem odporucit Dr. Lehotskeho, sedem rokov som nebol u zubara zo strachu, vyskusal som a uz sa nebojim, a som nadmieru spokojny s kvalitou zakrokov...
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: anita , 05.06.2008 - 11:49Reagovať na tento príspevok
Tiez hladam zubara tu v Bratislave. Pozna niketo Mudr. Daria Lysičanová. Dostala som na nu kontakt a ze je vraj dobra, ale bola by som pokojnejsia, kedy mi to este niekto potvrdil :) Dakujem.
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: Ingrid , 13.04.2008 - 16:08Reagovať na tento príspevok
Dušan, skus Dr.Lehotskeho. Ten by este mal brat novych pacinetov. Nie je sice najlacneji,ale so sluzbami a kvalitou som az nadmieru spokojna. Cislo 02/43427017, ambulancia sa vola ORADENT.
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: danda , 11.02.2008 - 19:50Reagovať na tento príspevok
Michal, mám výbornú zubárku,milú,srdečnú,nie je drahá, má uzatvorené zmluvy s poisťovňamy, chodí ku nej celá naša rodina a ešte sa nikto nesťažoval,koho som k nej poslala. Dr. Roštárová, Drobného 8, t.č.02/64286554. Držím ti palce. Danda.
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: Michal, 13.02.2008 - 14:07Reagovať na tento príspevok
Viete mi povedať, či má aj svoj rontgen?
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: Dusan, 02.04.2008 - 15:40Reagovať na tento príspevok
tak ze dnes som volal "Dr. Roštárová" a chel som sa objednat a odpoved : "nebereme nových pacientov" tak tu nevypisujte na internete ze mám výbornú zubárku,milú,srdečnú lekárku ... ked sa ku nej neda objednat .
Nadpis: Re: Dobrý zubár v Bratislave
Autor: Jozef, 11.12.2008 - 14:47Reagovať na tento príspevok
skuste sa pozriet na >link

rebellin

Zubná ambulancia Vajanského nábrežie 15, Bratislava
02/52962697
MUDr. Babčan
Sú perfektní aj keď nie najlacnejší ale zato skvelí odborníci.