UZ "NEVIEM" CO MAM ROBIT :-(((

Príspevok v téme: UZ "NEVIEM" CO MAM ROBIT :-(((
ROSALLIA

Ani neviem kde mam zacat snad by som Vas hned na zaciatku poprosila aby ste mi napisali uprimne co by ste na mojom mieste robili ...
Cize .... Mam 26 rokov a som sikovna,mila myslim ze dost inteligentna zena napriek tomu mam vsak problem.Po zakladnej skole som nastupila na strednu skolu bola to odborna skola cize ucnovka plus nadstavbove studium na ZS som sa ucila dobre bola som taka dvojkarka,no nepodarilo sa mi dostat sa na strednu skolu napriek tomu sa mi na ucnovke velmi darilo a bola som vyborna ziacka tak som sa rozhodla studovat dalej na nadstavbe no v druhom maturitnom rocniku som ochorela,sama neviem z coho a ako jednoducho som sa psychicky zosypala ... hadky s priatelom,tlak v skole,bezne problemy 22 rocneho dievcata...mame to v rodine ´´panicka porucha´´ ... a islo to nezmaturovala som nedalo sa nezvladla som to,dala som odklad ale dodnes sa mi to nepodarilo a v tom je moj problem tam kde som sa vtedy zasekla nejak zablokovala tam aj doteraz som a nejde to ....budete sa mi smiat ale po tom vsetkom co som presla,nocne mory,kolaps organizmu,depresie atd atd,aj ked sa velmi snazim neviem sa dostat ani do prace ja si aj vsetko vybavim vsade ma prijmu kde idem ale ked uz mam rano vstat a ist ´´prvy den ´´ do prace ostanem pri dverach a ´´neda sa´´ fakt sa neda ten pocit ostal vo mne a neda sa fakt ... liecim sa 3 rok uzivam lieky,terapie a vsetko ale nejde to ....UZ NEVIEM CO MAM ROBIT....myslim ze som na smiech a asi som jedina kto toto zaziva niesom schopna ist do prace a pracovat ako ine,viem si najst super pracu aj s vyucnym listom no zaseknem sa a nejde to ....prosim najde sa niekto kto to zazil? neverim ze ano ale predsa ...

[zruseny1]

preco by som bola nebezpecna v posteli? co som nejaka domina? :)))
a nie nicoho sa nebojim :) svedomie mam ciste, takze ani nic extra nemozem vykecat aj keby som chcela :D
darika.. to uz je zavislost, aj ja na sebe vidim, ze ked mam cas,hned tu zakotvim..

darika

Denz-ked budu mat dovod,tak prosim.Ale ked sa opytam,tak tym nikomu neublizim.Ja viem byt aj hnusna,ale ked sa deje nieco bez dovodu,tak sa nan opytam.

bingham

Inkooo ty musis byt velmi nebezpecna v posteli.....coooo ???? :DDDDD takto sa pri tebe clovek dozvie rozne veci....:)))

darika

Inkognito
ale to je uz prva vystraha,ze som tu uz prilis a uz mi to ide na mozog.Ved to je choroba.A uz ked vlastne dieta zobudim recnenim o tejto teme...

[zruseny1]

Bingham..ale tak, bolo mi uz aj lepsie, brucho ma boli, aj hlava, som vstala uz o osmej :) ak to takto pojde dalej ( po veceroch :D ) tak padnem o chvilu na nos