kozmetika na vlasy Swiss-O-Par

Zara.poni

A nevie niekto zloženie tých malých vlasovych kur ja ich používam vyjde mi tak na 3krát a vlasy su fajn len neviem či neobsahujú veľa silikonov

hestera

ja som tiez zrovna dnes bola v dm, hladala som neaky olej v spreji alebo nieco take v spreji na vlasy na poskodene atd, nasla som tam tiez ten bleskovy pomocnik -kuru swiss(cerveny obal) aj kvoli cene som si povedala ze ho vyskusam. ... zatial to vyzera celkom nadejne aj ked pochybujem ze prve pouzitie etse nieco znaci :)

kikuš

ahojte, tak ja som to dnes objavila v dm-ku, a prekvapila ma fakt nízka cena, kúpila som si nejakú vlasovú kúru-bleskový pomocník- za 1,95 a balzam kokosový s mlieč.proteinmi tiež okolo 1,95 tak vyskúšam

Baja22

dakujem za info :) noo však práve, aj ja by som rada vedela ake je zloženie, či je tam aj čosi z prírody...neviete niekto??

[zruseny1]

ja som natrafila na tie malicke balzamy na jedno pouzitiie..uplnou nahodou, mali ich niekde pri pokladni zapatrosene...
> vlasy boli leskle, hladunke jemne..uplne super
nic ine som od nich nepouzivala, dokonca ani tieto balazmy nepoucizvam, lebo na to jedno pouzitie vyjde balicek dost draho...ale o inych ich produktoch som nepocula, dokonca som ich ani nevidela v dmke