Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotná a trápia ma bolesti dole***

Príspevok v téme: Som tehotná a trápia ma bolesti dole***
fidinka

ahojte tehulky a mamičky, chcem vás poprosiť o radu, som v 25.-tom týždni
cítim sa celkom fajn, len ma začali trápiť bolesti v krížoch, hlavne teda na ľavej strane, ale najviac ma trápi to, že bolesti mám aj dole***-viete kde,,,akokeby ma tam boleli tie kosti a ide mi to až do slabín
prosím vás je to normálne???alebosa mám znepokojovať
ďakujem za odpovede

Baska8521

Janka24
no na to by som mohla nato ma neposielaly vies ako neveim co to su dnes uz za doktori ani jeden nezistil ze som tehotna zistili to az v 5 mesiaci a pritom som chodila na sona a vysetrenia koli tym bolestiam a stale hovorili ze mi nic nieje az nakoniec ze som tehotna ale ten sono obliciek skusim dakujem za radu

janka24

Tak to nie je LEN pred MESIACOM, ono sa to stále mení v tele. Je zvláštne, že ti to trvalo aj pred tehotenstvom a na testoch nič nie je vidiet..ale vieš, ono tam niečo byt može, ale musia sa na to zameriat aj doktori...ešte možeš ist na ultrazvuk obličiek a močových ciest a ak aj to vyjde dobre. Bude to suvisiet momentálne s tehotenstvom.

Baska8521

Janka24
a myslis ze nieco zistia ked uz mi robili testy na moc aj na krv ?? skusim tam ist znova no len pred mesiacom mi robily testy a vsetko bolo v poriadku

janka24

Prideš za doktorom svojim a povieš, že chceš vyšetrit moč-oni ti to vyšetruju aj na gyn ten moč však?Ak máš tu vystrelujucu bolest ako píšeš až do ladvin može to byt aj močovy kamen tak to nepodcen, pretože niektore sa možu vylučit močom, ale kedže to máš dlhšie, tak nemysli na to, že čo povie doktor, že ich tam iba otravuješ. Ty maš podozrenie a koniec. Máš právo si to dat vyšetrit.

Baska8521

nie ja som sa nato nevykaslala len ked lekar mi povedal ze som zdrava nic mi nieje a gynekologicka ze to ma stale bolelo lebo som tehotna a to je stoho poslielali ma uz vsade a nikto nic nezistil a uz to neriesia tak preto neveim ako postupovat dalej

Denz

Baska8521- ???
hypochondria??..
Si sa na to uz vykaslala a neriesis to u lekara???
asi normalne to nie je ,ked uz predtym si to mala bolestive...
Bez za lekarom a nech ta vysetria este raz.

Baska8521

Dobra den ja sa chcem spytat ci je vazne ak som v 22 tyzdni a mam bolesti v lavom boku az ku slabinam a niekedy az ku ladvinám je to taka ostra neprijemna bolest bolelo ma to aj pred tehotenstvom ale nic mi nezistili len neveim ci to nie je nebezpecne pre babo dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tehotná a trápia ma bolesti dole*** - Fórum - ZDRAVIE.sk