Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozem byt tehotna aj ked priatel neejakuoval?

Príspevok v téme: mozem byt tehotna aj ked priatel neejakuoval?
zara

ahoj, pred dvoma tyzdnami som dobrala antikoncepciu yasminelle, dostala som menstruaciu, a tyzden na to (cize dva tyzdne od dobratia antikoncepcie) som mala nechraneny pohlavny styk, priatel vobec neejakuoval, ale hovori sa aj o tej kvapocky lasky,ze z nej sa da otehotniet,okrem toho som mala v tej dobe plodne dni..chcela by som si spravit tehotensky test,ale este je na to skoro, su to iba tri dni,ale od strachu sa idem zblaznit, som mlada,studujem, po detoch zatial netuzim :(

luško

No do r..i, akože fakt strasne tieto decka. Naco sexujete ked ani neviete o com to je, nepoznate ochranu a ani ako sa da splodit dieta.....Chore, fakt sme sa pohli smerom k zapadu. Kolko mas rokov moja, trinast??? Fakt dufam, ze si neni tehotna lebo chuda to dieta..........!

zara

no on neejakuloval vobec,ma zle obdobie tak mu to ani nejak "neslo" ale mam strach z tych kvapocok no,pocula som uz o tom vela

t333

sanca je uplne minimalna. "kvapocky lasky" totiz mozu obsahovat spermie len v pripade, ze partner kratko predtym uz ejakuloval. Spermie, ktore by potom ostali v mocovej trubici by sa mohli primiesat do predejakulacnej tekutiny.
Ak vsak bol uz medzitym na WC na "malu" urcite ich vymocil a v takom pripade je sanca nulova.