nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

janka24

že nas minuskuje niekto kto tu nechce asi binghama , lebo k tej teme o nom mame minus..som ti dala plus tak nemaš už minus..idem ja dnes preč z tade :-)dobrovolne

jahoda11

pre mna prišiel muž aj s kameramanom na hotel kde bola velika diskoteka :D ani vstupne som nemusela platit:D musim uznat bolo divne že som sa v svadobnych šatach postavila pri bar a vypytala som si fernet no ale padol mi dobre... :D hups toto je asi ina tema :(

janka24

jaj denz maš pravdu...a v šimni si že k temem bingham ked sa zastavame.-)mhm čiže ta druha nepochopena strana.-)

darika

tak ja mam najlesi zazitok.mna ked uniesli,pre mna prisiel moj uz vtedy manzel,aj s mojou mamou,jeho svokrou.Tak to bola ina sranda.On zobral DJ-jovi mikrofon a krical do neho meno mojej mamy-...uniesli ti dceru a mne zenu.pod rychlo,lebo ju nenajdeme.A tak prisla pre mna mama s muzom.Doteraz sa na tom smejeme.