nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

Denz

jahodka- :)
si daj dnes aj za mna:))
Ved mal kazdy nejaky nazor....fakt .
A na konci by sme sa snad zhodli vsetci:)
Co uz.

jahoda11

jasne že ja sa nehnevam šak je to len forum a keby nie si z blavy či z kade tak aj na kavu možme ist :D na tomto fore ma každy svoju pravdu ... :D a denz hrušku mi ani nespomynaj :( bleeee

janka24

tiež som pozerala , prečo to bingham pokazil...nijak si myslim.Ale to bol rekord. Vydržal tu tušim 5 minut?:-)

darika

temu uzamkli pre neregistrovanych

jahoda
som ti pisala,ale mi vypadla stranka.Vies co sa mi na tebe pacilo,ze si si udrzala svoj nazor az do konca.Aj to je kusok sebavedomia.My dve sme sa vobec nerozumeli a pritom sme mysleli kazda to,co sme naucene a kazda sme to mysleli dobre.Ja sa omluvam za tu zakomplexovanu,napisala som ti to prva.Mala si len svoj nazor na vec.Inak,asi ma vidis ako pipku,ktora sedi cely den s dlhymi nehtami a zmachlena na gauci.Nie je to tak.Pisala som o inom,ale uz to necham tak.

Denz

Uz lezi v posteli jak truhlik:))))

Asi sa im zdalo,ze sa zapaja veeela ludi a to na take treba suhlas:)))
Aj na namesti si to musis vybavit:)))