nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

jahoda11

ja na nikoho neutočim ja som len povedala to čo si myslim.preto že si o sebe nemyslim že som krasna tak nemusim byt zakomplexovana.a verit si až tak natolko,že radšej na uradoch pojdem k chlapovi mysliet si ach ved jemu sa budem pačit bude cely happy že mu tam prišla krasna žena a vybavim čo potrebujem je troška divne nie?každemu chlapovi sa pači niečo ine...niekomu sa radšej pači obyčajna žena ako vymachlene velkonočne vajce...

bingham

Holky, ake ste zlate same si tu davate plusakov.....:))))

Darika.......ty si dobra holka nevsimaj si ich......usiko ti zavidi :P

usiko

....krasny priklad toho, ake su zeny nesebavedome a maju komplexy...aj ja som pekna, viem to, aj ked nemam peknu plet a ale viem vyzdvihnut na tvari a na postave to, co je pekne a potlacit menej pekne....

...myslim, ze zena ktora o sebe povie, ze je pekna, krasna, a povie si to nie s pychou ale so skromnostou, je zdravo sebavedoma.....

....Jahoda,
tu nejde o namyslanie si, ze je niekto pekny,ale o vyrovnanie sa so svojimi nedostatkami a branie seba samej takej aka si...a to ty nevies, aspon si to myslim z tvojich prispevkov, lebo utocis.......

....presne take zeny nemam rada, presne preto radsej idem na urad do tych dveri, kde sedi chlap.....pretoze viem, ze ked chcem nieco od skaredej zakomplexovanej zeny, tak nic nevybavim, alebo omnoho tazsie, ako u muza.....retoze zeny, ktore so sebou nie su spokojne, vedia byt skutocne velmi ustipacne, utocne a neochotne.....

darika

Denz-nikdy som nemala problem s pletou.Ja sa vela licit nemusim.Nejdem to tu rozpisovat,lebo sa to zase zle pochopi.