Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka na oku?!

veronika

Ahoj.

Rada by som sa opytala, ci sa vase oko casom zlepsilo. Pred par dnami som sa totiz zacala potykat s rovnakym problemom a sama neviem co to moze byt a co s tym robit. Hrcka na viecku, v podstate nie bolestiva, ziadne svrbenie, iba pocas jedneho dna kamsi zmyzla a vtedy bol problematicky pohyb oka :)Bola by som rada ak by ste mi napisala aky bol u vas vyvoj.

Vopred dakujem

Veronika

or

este dodam ze ja som to mal 2x...ono to vznika zrejme z necistoty ktora sa ti tam dostala a ta zapalila spodnu cast viecka

or

neboj..mozno mas proste iba "jacmen" ,, tak sa nazyva ta hrcka na viecku.. je to bolestive, ked to opuchne dost tak budes horsie vidiet nakolko sa ti zakryje cast oka. davaj si na to nejaku ocnu mast

lucka_očko

neviem či by na oku niečo tukové mohlo vzniknúť... Už používam Visine na unavene oci, zatial sa nic nezmenilo.

ethel

lucka-ja ti tam nedovidím,ale môže to byť len tukové.Neopísala si to detajlne,ani aké je to velké,...Odporúčam navštíviť očné...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka na oku?! - Fórum - ZDRAVIE.sk