Posilnovna

katttka

Caute, neviete mi poradit nejake zaklady ohladom posilky a stravovania? Napr. kolko pred posilkou je vhodne jest a co? a tiez po cviceni, ak je vobec vhodne nieco jest... diky

karollina

Prosim vas, ake cviky su v posilnovne vhodne na brucho a stehna?? Potrebovala by som tieto partie aspon troska vylepsit:)

sky

LEA: v nicom chyba nie je ak dodrzujes to co si napisala, je uplne prirodzene ze ked cvicis 5 x do tyzdna tak neschudnes privela, nakolko svaly su omnoho tazsie nez tuk, zacinas sa formovat a ber to pozitivne, pretoze casom ti aj behom tyzdna padne 5 kg...treba len vydrzat..(o: dokonca moja kamoska pribrala na vahe 3 kg a to naozaj makala a stravovala sa zdravo a po styroch mesiacoch ma dole 10 (o: vies tvoja vaha nie az tak velka aby hned oburala tuk, kazdy organizmus je jedinecny a inak reaguje..tak hlavu hore zvladnes to len to nevzdavaj..(o.

lea

ahojte ja chodí cvičiť do fitka tak 5x do týždňa na cca 90 minut, buď si dám cardio ako bike, orbitrek, pás, steper, alebo minimalne 2 x za týždeň len posilňovanie. Výsledok za mesiac LEN 2 kila dole, moja strava je upravená prevažne papám zeleninu ovocie, ryby. som sklamaná pretože vo fitku fakt makám:((( Dokonca som absolvovala aj špecialnu masáž na formovanie postavy a výsledok pár milimetrou dole. včom robím chybu? Moja výška je 160 cm a 62 kg

miro2345

Podla mna by to nikto nemal s cvicenim prehanat. Kazdy si mysli ze ked bude dvihat tazke cinky tak bude mat rychlo svaly. To nieje pravda. Ja odporučam cvicit a mladsim vekovym kategoriam kazdy den ale po menej. Kazdy den na zaciatku cicenia musi byt rozcvicka najlepsi je strecing po ukonceni rozcvicka je si zabehat. Behanie nemusi byt iba po vonku sice to je lepsie ale mozete behat aj na mieste na bezeckych pasoch ale aj okolo izby ako to robim ja. Behat by ste mali 3 az 5 krat po 5 minut. Po behani je najhorsie ked ste zadychcani a sadnete si. Ak ukoncite behanie chdte prirodzenoou chodzou a vydychujte. Dslsi cvik je skakanie na svihadle. Skacte 100 az 200 krat s prestavkami. Dlzka prestavky zavisi od vas. Dalsi cvik je sed lah robte ho : zaciatocnici: 10 krat
pokrocili: 15 az 20 kr=at
Kazdy den si jeden sed lah pridavajte. Dalsi cvik su kliky. Kliky su velmi narocny cvik. Robte ho:
zaciatocnici: 5 az 7 krát
pokrocili:10 az 12 krát
Kliky si nepridavajte az neskor.
Dalsi cvik je na bicepsovy sval. zoberte si dve cinky do ruky pozor zavazia:
Zaciatocnici: 5 az 7 kg
Pokrocili 10 az 15 kg
Dalsi cvik je stacionarny bycikel. krutte na nom:
zaciatocnici: 2 km
pokrocili: 5 km
Dobry cvik je aj kopanie nohou do boxerskeho mecha. Cvik opakujte kolko vladzete. Dobra je aj posilnovacia veza. Necvicte vela
zaciatocnici: 30 krat celu partiu
pokrocili: 60 krat celu partiu

Upozornenie: neberte ziadne dopingove latky.

Rada: pocas cvicena si davajte prestavky. A pocas cvicenia pite.

Vysledky: po 14 dnoch by ste sa mali citit lepsie

Vidiace vysledky: po 2 mesiacoch je vydno ze na sebe pracujete

S pozdravom

2.Rudolf

Doporučujem, aby si sa nepreháňala. Mala by si cvičiť zdatnostiam primerane. No ajtak je potrebné, aby si sa nepresilila, môže to viesť k kardiovaskulárnym ochoreniam.

naomi

Pri svojej vyske 168cm vazim 61 kg (a mam 18 rokov). Podla mna je to v norme, ale bola by som so sebou spkojnejsia, ak by som sa citila troska pevnejsie;). Strasne mi prekazaju moje stehna :( a velmi makke brucho. Myslite si, ze cvicenim v posilnovni sa da schudnut? Dakujem :) A prosim napiste mi aj nejake vase skusenosti, ak mate:) Budem velmi rada;)

DJ HiDe

matus m, genetika je to najmenej, keby si kazdy kulturista pri svojich zaciatkoch vravel, ze na to nema geneticky potencial, tak by na svete nebolo svalovca :)