Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamoška ma zradila! Mám stat o jej kamarastvo?

Príspevok v téme: Kamoška ma zradila! Mám stat o jej kamarastvo?
prinzesschen

Ahojte, mam 15 a pohádala som sa naj kamoškou. Ona je proste ku men hrozne hnusná, využva ma a podráža.

1. ked som bola s kamosom z netu na stretko a sme si super rozumeli a dosla ona a zacala mi ho balit. a ja jej potom že sa mi páči a ona že ano ma krasne oči, a balila ho dalej a hovorila že nie. Nastastie sme sa my dvaja dali dokopy a odvtedy hovori hnusnym tonom o nom a najradsej by nanho nasla len to najhorsie.

2. vždy je milá len ked niečo potrebuje, a mne moc pomoct nikdy nece

3. sa namna urazila lebo som jej nezdvihla telefon ked som bola s tym chalanom, a teraz proste je namna totalne hnusna. Ale vzdy ked ho vidi a mna s nim tak zase odputala pozornost na seba.

Poradte mi, mam stat o jej kamaratstvo ci je to dalsia hlupana s ktorou netreba strácat cas???

Ďakujem

jingles

to je akože kamarátka? sa na nu len hra a ty jej to očividne papaš aj s naviakom radšej si najdi taku ktora ti bude ozajstnou kamaratkou a bude ta mat rada preto aka si a ne preto čo z teba ma..ja za kamaratku považujem byvalu spolužiačku zo strednej a je mi jak segra pozna ma poznam ja ju a keby si mam vybrat jedneho jedine človiečika čo ma o mne dačo pekne povedat tak si nevyberem rodičov ale ju

lolarocks

Pozri - ja som mala "kamarátku" 11 rokov .. myslela som že jej môžem povedať všetko ale bohužiaľ - za chrbtom ma ohovárala a cez tieto prázdniny to vyvrcholilo už úplne - keď sme sa stretli von (prirodzene ma nikam nevolala takže ..) ani sa mi nepozdravila .. proste ma ignorovala .. povedala som že to už takto ďalej nejde a už 3 mesiace sa s ňou nebavím .. začala fajčiť,piť a všetko tak som šťastná že som od nej odišla ..

slobodna

Dlhé roky som mala presne takúto kamošku ako ty. Ja som dávala a ona iba brala a brala, nedávala nič späť. Nie je to priateľstvo, ona ťa iba využíva a ty si tak blbá, ako som bola ja, že sa využívať necháš. Raz príde deň, keď si povieš DOSŤ! Každý pohár trpezlivosti raz pretečie. V každom vzťahu musia obidve strany dávať aj prijímať, malo by to byť rovnakým dielom, pokiaľ možno. Inak ten vzťah nie je vzťahom ale iba využívaním.

za8icka

prinzesschen precitaj si svoj prispevok a zamysli sa. Napisala si tu presne dovody preco s nou nestracat cas:) takym osobam sa nehovori kamoska

purblanka

presne,kamarátky si nepreberajú frajerov,nájdi si inú kámošku,ona za to nestojí.Alebo jej to vysvetli,že si neželáš,aby sa miešala do vás,keď on si vybral teba.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamoška ma zradila! Mám stat o jej kamarastvo? - Fórum - ZDRAVIE.sk