predoperacne vysetrenia

Kontesa

Juja_:) dakujeeem.. od januara cakam na operaciu. no pekne. a v tej kvi zistia, ze mam zapalene hrdlo? alebo mi to bude kontrolovat?

Juja_:)

Kontesa..pytala som sa maminy,takze tie odbery sa robia pretoze ta narkoza nesie so sebou aj niake to riziko, a preto musis mat vsetky hodnoty v norme :) a ze ak mas to hrdlo,tak ti to vraj asi odlozia,pretoze ti daju antibiotika a este 3 tyzdne po antibiotikach musis cakat,takze ak je toto pravda vsetko,tak sa ti to odlozi aj o mesiac :)

Juja_:)

Díky :) Operovať mi idú koleno..už pol roka s ním mám problémy.. a tebe ? No zisťujú tak všeobecne či ti nič nie je :) cez operáciu sa môže všeličo stať, tak aby sa niečo o tebe nedozvedeli až keď bude neskoro :D

Juja_:)

Mne odbery robila mamina, lebo je sestrička a robí na oddelení, tak mi ráno zobrala krv a vzala do labáku :) Všetko mám v pohode, tak snáď sa mi nič nepokazí a ten pondelok alebo utorok mi vynde.. už to chcem mať za sebou :)) Ale to asi každý :)

Juja_:)

Kontesa tak to neviem ,, ja idem na operáciu v pondelok a v piatok idem na kardiologiu a anesteziologiu,, ale čo viem, tak nemôžem mať ani sopel ani hrdlo ma nemôže bolieť, inak sa mi všetko posúva :)

Kontesa

Chcem sa spytat ked idem zajtra na predoperacne odbery a mam pocit, ze mam cervene hrdo, asi ma neposle na operaciu, vsak? operacia je za tyzden.

slavka.p

Dakujem v poistovni som už bola mam napisat žiadost o prešetrenie či to mohol vybrat odomna peniaze asi tiež v pobočke poistovne nevedeli či sa to plati takže bude pisat a uvidim