Pritahuju ma mlade

Príspevok v téme: Pritahuju ma mlade
Masterrr

Mam taky problem.. mam 22 a pacia sa mi mlade dievcata tak okolo 13, vzrusuju ma ovela viac ako rovesnicky.. neviem co mam robit.. viem ze s takou mladou nemozem mat nic, nebolo by to spravne, ale velmi ma pritahuju. Mladsie sa mi nepacia, akoze deti vobec, pedofil niesom, ale z tych v puberte som uplne hotovy uplne nemozem... je to bezne? aj na ostatnych chalanov tak posobia? Vzrusuje ma na nich hadam vsetko, ta ich krasna postava ani detska ani zenska, ta krasna naivita a to ich rajcovne oblecenie.. po starsich skoro vobec netuzim... co s tym?

djmixo

Mno ja pridám tiež svoj názor. Je tu aj možnosť, že podvedome trpíš pocitom menejcennosti a neschopnosti uspokojiť ženu v tvojom veku ako po psychickej tak aj fyzickej stránke, z toho samozrejme podvedome vyplýva túžba mať niečo s takto mladým dievčaťom a nemusíš si toto ani uvedomovať, proste s takou nemusíš riešit materiálne otázky ani neviem koľko ďaľších vecí a ano je to syndróm a je to problém a prvá fáza pri riešení každého problému je priznať si, že konáš skratovo, ale na to treba byť duševne vyspelí, čo odporuje takýmto úchylkám, z mojej strany všetkom, zničte ma protiargumentami, tí primitívnejší nadávkami a podobnými nízkymi reakciami, prosim.

lillyann

mam kamosa, ktory je na tom uplne rovnako. podla mna to nie je zle, pokial nenarusas nikomu slobodu, neznasilnujes ich a podobne. Ale 13 je naozaje este dieta...aspon 15. I ked ten kamos ma 24 a chodil so 14tkou...

meggy10

Tiberius a nerozmyslas nad tym ze si trosku viac chory? 13 rocne dievcatka uz maju aj prsia? vypchate s ponozkami? trosku uvazuj ale mozno sa to zmeni ked budes mat raz deti a budes mat 13 rocnu dceru ci co sa ti pri nej postavy?

Tiberius

Mne takysto sa pačia malé dievčatká okolo 12-13 su velmi sexy ale nikdy som s žadnou nič nemal. Pači sa mi ich prsia postava sú skrátka ríťažlivé, ale priťahujú ma aj ženy medzi 20-30.

Faerie

Kym s nimi nemas sex, je to v poriadku...
Inak sa jedna o uchylku, efebofiliu, ktora nie je povazovana za psychicku poruchu, ak neovplyvnuje destruktivnym sposobom zivot "trpiaceho". Avsak do basy sa za sex s 13 rocnym dievcatkom dostat mozes.