nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

hm.zalozil som to este raz bo som nemal moznost tam pridat komentar.ludia este raz,ja som tym chcel len povedat,ze je pekne ked sa ludia o seba staraju.to znamena ze aj zeny aj muzi.ok.doma predsa nemusi byt clovek nahodeny,pretoze je doma pre boha.riesim to,ked ide zena von,ci do spolocnosti,proste hoci kde,je pekne ked zena je upravena.mierne nalicena,proste nech nevyzera akoby sa prave zobudila,pretoze som videl tolko zien takych,ze sa fakt necudujem manzelov ich aj ked ich miluju co je super,ze kukaju po inych...proste ked ich zena vyzera super tak sa mozu len tym chvalit.moja zena sa nemaluje doma,ved naco.milujem ju aj taku aka je neodlicena.hovorim o tom,ze ked ideme von napr,tak je to pekne ked mi ju chlapi zavidia atd.poznam staru pani ktora ma cez 60 a tak sa pekne o seba stara(noblecie sa jak tie ozajstne babky,proste jemne sa nalici,upravy si vlasy a pekne sa oblecie.proste je krasne ze o seba dba aj ked je stara,citi sa v tom super a lichoti jej ked jej muzi povedia ze pekne vyzera.o tomto ja hovorim ked zena ide von,tak by nemala vyzerat ako keby sa prave zobudila ale pekne upravena.tym nemyslim vymachlena ako ku...a.uz to chapete?a viete preco vy zeny ste reagovali tak agrasivne?pretoze to nerobite a nechcete si priznat ze je to ozaj pravda.

[zruseny1]

dobre, ale hadam nemyslis ze tie moje priblble otazky boli myslene vazne :D no vyuzili sme chudaka tvojho psa :)) snad odpusti

darika

Inkognito
to s tym psom nebola sranda.Ja som to naozaj pisala vazne.Nikdy nesrandujem v mojej teme a tam som to pisala hned rano.Bolo to naozaj.

chcelbysom

datelinka nie si inteligentna a vies preco?pretoze si pisala ze tu nic nebudes pisat,ze ta to akoby nezaujimalo...proste si sa vyjadrila ze tu nemas co robit.hm.co tu robis?nehraj sa na inteligentnu.to nie to ti nejde

[zruseny1]

ty potvora:))) som rada ze si povedal pravdu..no vidis...vy ste sa bavili na nas... my na vas :D fuf... ale akoze... dobre si hral toho debila..skoro akoby to bolo naozaj :D a co si akoze cakal? teraz nechapem..ze dokial nas to s vami bude bavit? alebo si myslel ze tu ipcku nezbadame? :)
sorry ze sme tak vybehli :D a s tym psom :D to bolo na odlahcenie... ty len..stale nechapem naco ten prvy prispevok, naco tato tema? bud rad ze mas svoju zenu ako cukrik a ostatne co riesis... sa nezamyslaj nad tym preboha.. no dobr koncim...zobral si mi vsetky sily

darika

a ty ked mas navstevu,tak sedis na nete a pytas sa druhych na nazory o zenskej starostlivosti o samu seba?Ja zvyknem tu sediet ked som sama a nie ked mam doma chlapa a uz vobec nie,navstevu.Ale dobre,tak my ti budeme verit,ze to tak bolo.Sak je jedno co si myslime naozaj,hlavne je,co tu napiseme tebe.

chcelbysom

inkognito aj keby som ti povedal,myslis ze by si mi verila?nebud smiesna,ale tak pre zaujimavost teraz som sam so zenou,tak pred 20 min odisli dvaja chalani teda susedia:-)jeden sa vola orszag:-)a druhy nikto,bo tu nepisal:-)islo cisto ako si povedala o divodla a skor o skusku ci sa daktora chyti.naozaj mi bolo blbo ked vy ste vsetky vysli na mna ,tak sa pridal aj orsagh bo tiez uz na to nemal nervy.rysavky su pekne vlasy tak si ich nafarby nech vyzeras upravene:-DDDDDDD

[zruseny1]

to, ze si to nepisal len ty...noo dooobre :D:D dajme tomu... ale naco ste sa predstavovali:D ja som lukas....
ja som libor :D ako kolegovia by ste hadam mali vediet kto sa ako vola..trosku doveci nie?:D radsej normalne povedz ze si to vsetko pisal ty, ze pekne trcis doma vedla svojej chrapajucej manzelky..normalne to priznaj... dostanes plusko :D

datelinka

tak uz ich nerusme, ked sli chlapci chrapat :-)) ale su to naivne vymysly.
a vies co, chcelbysom, ja som celkom do blondava a predstav si, som taka inteligentna, ze ma vobec nehnevaju vtipy o blondinach :-)
peace on you :-)))

[zruseny1]

co mas proti rysavkam?:)) aj ja chem byt rysavka :P ... to ste si akoze s kolegami pisali- noo ano chlapee, mas pravdu :D- dakujem orszagh- nemas za co gibson- :D ste si to mohli aj povedat :D:D ale asi si sa tu citim saaaam :) a mimochodom... co porabate teraz s kolegovcami? kde ste? to iba cisto zo zaujimavosti sa pytam

chcelbysom

inkognito ja viem co ip adresa.heh ty asi nepametas ze som tu pri mojom pc z viacerymi a smiali sme sa nad vami co tu rozoberate:-)to ze to bolo pisane z mojho pc to nezname ze to moja ruka pisala:-DDDtak toto su ineeeeeeeeeeee krce.hej baby a dost.sme sa tu nasmiali a mali by sme ist chrapat nie?my sme si len mysleli,ze budete fakt hlupe husky a nepridete na to,ale ste sa preukazali ze tie blondyny nieste tak plus mate u nas,len sakra ta rysavka ma nasrala:-(:-DDDD