Telo sa mi zbláznilo.. problem za problemom.. najnovšie priberáme

Príspevok v téme: Telo sa mi zbláznilo.. problem za problemom.. najnovšie priberáme
noonaa

Ahojte, nie som zo zien,ktore sleduju na sebe kazde kilo... nemala som problem s vahou, som skor stihlejsi typ, ide mi vsak o to, ze kazdy den mam vahu vyssiu o 400 g, musim to sledovat z toho dovodu, ze mi nasli na vajecniku cystu, ktora ovplyvnuje zrejme zadrziavanie vody v tele, velmi mi narastli prsia, cela som ubolena, nejaka nespokojna a citim sa zle.... neviem si vsak vysvetlit to priberanie, kedze pravidelne cvicim, stravujem sa velmi striedmo, teraz aj menej,ako mam tieto problemy.... nic som nezmenila vo svojej zivotosprave... a deje sa toot,moze mat ta cysta taky velky vplyv na to? alebo preco priberam, len tak, z nicoho nic ???uz nicomu nechapem

Pag

Ked clovek chodi vela do prirody casto, tak aj tie 'pierka' maju intenz.a krajsie farby. A tiez cvicit ruky. Clovek musi pre seba tiez nieco robit, lebo karma je zdarma. Prajem Ti skore uzdravenie, hlavne nemaj a nenavodzuj si stres, lebo si oslabujes organizmus este viac a potom to musi byt nutne len horsie, tak dufam, ze to bude lepsie - trochu mentalizmu nezaskodi.

Claudala

Pohyb mam neustale kedze pracujem a konmi cize sa hybem neustale. Jem hlavne ovocie zeleninu salaty obcas kuracie maso kedze iny typ masa nejem. Som chudokrvna ale neviem ci to s tym moze mat suvis. Mne sa jednalo hlavne o to ci je to teda 1000% ze tehotna urcite niesom ked mojmu telu tak šibe

Claudala

Mam 25 rokov cize prechod snad nehrozi tak skoro?? nikdy som s tymto nemala ziadne problemy okrem cysty takze neviem comu pripisovat taketo zmeny. Bolia ma casto aj krize, plet sa meni dost casto a vlasy mi padali. Indonal beriem uz 3 tyzden.

denisaf

baby to je hormonalne priberanie ... okamzite si dajte zobrat krv na hladinu vsetkych hormonov treba ich dat do rovnovahy ..mne pomohol zrovnat hormony indonal je to vyborny liek ...pomaha aj strava, co najviac ovocia, zelena zelenina, ziaden cukor a jest ryby 2-3x do tyzdna

petroneta

claudala, koľko máš rokov? Nemôže ísť o obdobie pred prechodom? To je okolo štyridsiatky. Cysta na vaječníku je dosť bežná, netreba z nej robiť vedu, väčšina žien nad 40 má buď na vaječníkoch, vajíčkovodoch, alebo aj v maternici cystu. Len treba chodiť pravidelne na kontroly, zdravo sa stravovať, veľa sa pohybovať. Príznaky, ktoré popisuješ, mi pripomínajú hormonálnu nerovnováhu.

Claudala

- [ ] Zdravim, citala som tu viacero clankov ohladom cysty na vajecniku a tak dufam zeby mi tu niekto vedel pomoct alebo aspon ukludnil. Zaciatkom maja mi nasli cystu na lavej strane vajecniku (minuly rok som mala to iste akurat cysta nakoniec bez problemov praskla). Tato sa zatial nehybe ani sa nevyplavila. Menstruacia mi meskala 10 dni no nakoniec prisla a bola sice slabsia no trvala normalne 7 dni. Gynekologicka mi robila sono, krv aj testy ktore boli negativne takze si je ista ze tehotna niesom. Sex som mala naposledy 17 aprila a po 10 dnoch oneskorenia mi prisla aj menstruacia. Dalsia by mala prist o 10 dni no velmi sa bojim ze zase nepride. Problem je ze nonstop priberam, brucho mam napucane a tvrde, vypukle ako tehotna v dolnej casti podbruska. Obcas citim bolesti brucha, plynatost, pichanie v podbrusku, obcas pocit akoby som bola prechladnuta alebo len bolest/tlak v podbrusku. Prsia sa mi nejako nezmenili ani ine zmeny, len to priberanie v okoli brucha a bokov a vypucene brucho ma vystrasilo. Myslite ze to moze byt naozaj len s tou cystou tieto zmeny alebo?

Ivka 1

Lenka všetky popisované príznaky nasvedčujú hormonálnej poruche a problémom s imunitným systémom . Koľko máte rokov ?

papuamia

ahoj volam sa lenka...ja mam problem podobny vasmu....zacala som strasne priberat nieekedy som mala 60kg a zrazu mi stupla vaha na 93 a este stal rastie zaujimave je ze vela nepappam az dvakrat za den pijem vela vody,narasta mi brucho vypadavju vlasy,pokozka mi salie,aj s malickeho stipnutia mi ostava jazva,dlho sa mi hoja rany,nemozem si cupnut na viac ako minutu lebo s s tazkostami zdviham chrbtica ma boli takmer vzdy,mam depresie a poslednu dobu mavam bolesti v podbrusku a za posledny rok som mala menstruaciu asi 5krat .....neviem stretli ste sa s tym niekedy? dakujem za odpoved

elean

dievcata.. ja mam presne tento isty problem... ja som najskor tieto problemy pripisovala antikoncepcii, potom stitnej zlaze, ale nakoniec sa mi potvrdili cysty na vajecnikoch... ja som strasne rychlo pribrala 40kg a potichucky priberam dalej... prsia mam doslova obrovske... uz mi vadia.. nafuklo sa mi brucho, je citlive, bolave.. bolieva ma zaludok, ale v poslednej dobe uz aj vajecniky.. opuchaju mi nohy, ruky, mam probolemy s chodenim, pletou, vypadala mi polovica vlasov... mavam hlboke depresie... mam prudko znizene libido... a nevviem uz co este... jedine, co ma tesi, je fakt, ze v tom nie som sama a teda nie je chyba v mojej hlave...