Velka bolest pri menstruacii

Príspevok v téme: Velka bolest pri menstruacii
kristinkaa

prosim vas poradte mi.som zufala.mam iba 15 rokov a neznesitelne bolesti pri menstruacii.bola som pri gynekologicky powedala ze mam brat pred kazdou menstruaciou kvapky Algifen a odporucila ma ku ortopedovi.mam krivu chrbticu vraj mozno preto mam bolesti no neurcili presne co mi vlastne je.Tie Algifen kvapky mi nepomahaju.davam si pichat Algifen alebo Novalgin injekcie no uz ani tie nepomahaju.je to naozaj neznesitelna bolest a v tu chvilu sa zvijam w krcoch na zemi uz som sa aj omylom predavkowala ..zmiesala som alkohol(to wraj pomaha) s kwapkami a odpadla som.co mam robit aby ma to konecne preslo alebo aspon sa mi zmiernilo bolest?mam ist do nemocnici na infuzie?alebo co mam robit?este som chcela povedat ze ta bolest je intenzivna v prvy den menstruacie v druhy den trosku menej ale tiez a boli ma chrbat v dolnych miestach tak isto brucho a cele nohy dokonca az chodidla.prosim o radu a vopred velmi pekne dakujem.

igris

bezne dostat aj "namiesane" caje GYNASTAN, alebo ZENSKY caj , tiez su dobre , ja to pijem uz par dni pred menstruaciou a zda sa mi to ucinne, aspon pre mna :)

zanocka72

pomôžu aj byliny:1:1:1-ten pomer treba dodržať a zapariť horucou vodou asi 20min.nechať luhovať.Bylinky.Alchemilka,ľubovník bodkovaný,Myší chvost-tzv.rebríček

kristinkaa

DAKUJEM EASYNKA:) VYSKUSAM TO ..TO AJ V REKLAME CHODILO NIE?ALE MOJEJ KAMOSKE TO ZEVRAJ NEZABRALO.ALE AJ TAK TO VYSKUSAM.DIKY.

easynka

Ahoj. Ja som mavala tiez bolestivu menstruaciu, hlavne prve dni. Skusila som PANADOL FEMINA, ktory je specialne urceny pre zeny s bolestivym menzesom a po pol hodine je bolest prec. Skus to