myslí to so mnou vážne alebo je este dieťa?!

Príspevok v téme: myslí to so mnou vážne alebo je este dieťa?!
radi

chcem vas poprosit o radu.mám 32r,som rozvedený a mam syna ktorý býva so mnou a mám 24r priateľku.ona doma náš vzťah tajila lebo sa bála rodičov a ked sa to dozvedela jej mama,ako tak si ma obhajovala,ale pred otcom ani slovo.mama ju neustale zastrasovala,ze to povie otcovi a tak sme sa stretavali ako male deti,za cinzakmi.prejavovalo sa to aj na tom,ze odmietala na verejnosti sa so mnou stretnut,ked som bol so synom a zhukala ma za to,nie raz.ja som mal pocit,ze je so mnou lebo sa dobre citi,ale presadit ako partnera si ma kvoli rodicom nikdy nepresadi a tak budeme iba takto ako male deti.je velmi fajn,ale lubi ma skutocne?je na rodicov velmi naviazana a doma sa ku nej spravaju ako ku 15r.co robit,aby konecne pochopila,ze to co robi jej mama nie je normalne.ona si to aj uvedomuje,ale stale kona podla nich.teraz sme uz po roku rozidení,ale stale sa stretavame,no tak,ze doma su uz spokojní...Má tento vztah význam?Budeme spolu?

radi

ja som nikdy ju nechcel za matku.syn ma uz 10r.a ma svoju mamu,ktora sa o neho zaujima.nikdy som ju ani nezatazoval nim a ona ho ani ako bremeno nevnimala az na to,ze sa bala jeho puberty a od mami dostavala rozumi,ze ake pridu s nim este starosti a kolko take dieta penazi stoji,co by mohla dat svojmu...

egresko

To podla mna zalezi aj od toho kde je matka dietata, ako sa pozera na tvoju minulost, ci v tebe nevidi len niekoho kto hlada nahradnu matku etc...

Denz

si zrejme len jej potesenie sexualne...
pozri ...zivot ti uteka,..tak sa spamataj nez nebude neskoro.
najdi si partnerku,ktora ta bude milovat takeho aky si.

radi

dakujem,aj ja mam taky nazor,ale si to asi nechcem pripustit.tvrdi mi,ze ma ma stale rada,ale vztah uz nechce lebo som jej ublizil,ked som si vypisoval s kamaratkou a ta sa do mna zalubila,co som jej nepovedal,no nic som s nou nemal ani sme sa nestretavali.ale problemi sme uz vtedy mali a ja som zit tak ako ona chcel-potajme.stale si ma doma nechcela presadit a tvrdila,ze co i len par mesiacov by rodicia robili problemi,kym by si zvykli,ona by nebola stastna kvoli nim.ma ma rada,to viem,len ci skutocne...a preco sa so mnou nadalej stretava a miluje,ked so mnou uz nechce byt?stale mi to prizvukuje.co robit? poradte mi.

macikaAA

Radi,
píšeš, že ste boli spolu rok. Ty ju musíš poznať najlepšie. Rozprávate sa o svojich pocitoch? Čo ti hovorí, keď hovooríte o budúcnosti? Ako sa správa k tvojmu dieťaťu? Myslím, že nie je namieste hovorit o tom, či vám to výjde alebo nie, myslím, že je podstatné, aby si si sám zodpovedal otázky, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Prečo napr. nebývate spolu? Požiadal si ju niekedy o to, aby sa k tebe nastahovala? Ako reagovala? Ona koná podla rodicov pretože u nich ešte býva a vieš ako to chodí, kým je pod ich strechou, musí sa riadiť ich pokkynmi. Myslím, že by ste sa mali vážne porozprávať a sám vycítiť, či to zmysel má alebo nie. Čo od vášho vzťahu očakávaš ty a čo ona? Držím ti palce a napíš, ako to dopadlo.