myslí to so mnou vážne alebo je este dieťa?!

Príspevok v téme: myslí to so mnou vážne alebo je este dieťa?!
radi

chcem vas poprosit o radu.mám 32r,som rozvedený a mam syna ktorý býva so mnou a mám 24r priateľku.ona doma náš vzťah tajila lebo sa bála rodičov a ked sa to dozvedela jej mama,ako tak si ma obhajovala,ale pred otcom ani slovo.mama ju neustale zastrasovala,ze to povie otcovi a tak sme sa stretavali ako male deti,za cinzakmi.prejavovalo sa to aj na tom,ze odmietala na verejnosti sa so mnou stretnut,ked som bol so synom a zhukala ma za to,nie raz.ja som mal pocit,ze je so mnou lebo sa dobre citi,ale presadit ako partnera si ma kvoli rodicom nikdy nepresadi a tak budeme iba takto ako male deti.je velmi fajn,ale lubi ma skutocne?je na rodicov velmi naviazana a doma sa ku nej spravaju ako ku 15r.co robit,aby konecne pochopila,ze to co robi jej mama nie je normalne.ona si to aj uvedomuje,ale stale kona podla nich.teraz sme uz po roku rozidení,ale stale sa stretavame,no tak,ze doma su uz spokojní...Má tento vztah význam?Budeme spolu?

Denz

radi- Moj nazor...asi stastny nebudes ..
Ak by ta tak velmi lubila a myslela to vazne....stala by pri tebe v dobrom aj zlom.