Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

ricínka

purblanka, dakujem za tip, ta stranka je uzasna, mala som aj cosi v kosiku uz, az kym som neprisla k objednavke a ze dorucenie len kurierom v hodnote 5,80€. tak som to radsej zatvorila.skoda,no.
by ma zaujimalo,kde zozeniem take kadejake olejceky,co boli tam :-/

zujky

ja som si v pohode kupila ricinovy olej v lekarni. Stal 80 centov. Naco kupovat cez net a platit este aj vysoke postovne... .
Podla mna sa len vyhovaraju,ze je to na predpis... lebo sa musi zarabat a vazit a to sa im zjavne nechcelo... .

purblanka

Skúšala som kúpiť v lekárni ten ricínový olej,ale sa mi to nepodarilo,vraj je to len na predpis.Tak som si objednala,cez internet,a dnes si ho idem vyzdvihnúť na poštu.Tak ho vyskúšam..........oleje sú dobre aj na vlasy,keby sa vám zdalo,že nepomáha-je to taká regenerácia.

ricínka

mna by zas zaujimalo, ako je to s tym ricinovym olejom. ako sa ma davat a kedy je to najvhodnejsie. ja sa malujem stale, kazdy den a niekedy aj cez vikend , uz peknych par rokov, nastastie moje mihalnice su stale krasne vytocene,dlhe a huste,pouzivam hocijake spiraly (teraz som si kupila v DM s-he a som nadmieru spokojna a to ma stala 3€:o)) sem-tam , ked sa odmalovavam, tak mi vypadne tak max. jedna.
ale chcela by som si ich aj napriek tomu trosku zregenerovat . dakujem

purblanka

ahojte-tak aj ja som si mihalnice ostrihala,keď som bola mladšia,a mám ich krátke,a riedke.Takže myslím,že každá sme na tom inak,ako je to geneticky dané.Moja sestra ma krásne dlhé,ja svetlé a krátke,nuž čo mám robiť.A ešte mi aj vypadávajú.tak sa nehádajte dievčatá,tu to nie je,,,,že netrep sprostosti,áno???

bibba

toto je hrozne. citam si tu o vasich mihalniciach, poskrabem sa na nose a na prste dve mihalnice... normalne som ti to privolala :D