Mihalnice

Príspevok v téme: Mihalnice
andrea123

No znie smiesne ten nazov...ale mam jeden blby problem...Pred nejakym mesiacom mi zacali vypadavat a ja neviem co s tym. Ked sa odlicujem tak vzdy vypadne min. 10 -len ked davam velky pozor tak to zredukujem na polovicu. Neviem cim to je - ci spiralou alebo nedostatkou nejakeho vitaminu. Dost sa bojim, lebo zacinam registrovat tie zmeny, ze ho uz nemam take huste...Za posledne 2 tyzdne si uz spiralu ani nedavam...radsej. PROSIM PORADTE ! dakujem

naty25

please pomozte mi strasne mi zacali vypadavth mihalnice aja viem aj preco lebo som urobila velku somarinu ze som si ich dlhy cas odlicovala iba s vodou ten dlhy cas moze byth aj polroka az rok..:(((co mam pouzit na regeneraciu a aby som si ich opät mohla malovat ale uz odlicovath normlane!!!:((

jajag

ahojte prosim vas poradte mi co mam pouzivat aby sa zregenerovali riasy. dala som si ich predlzit a ked ich davala dole tak mi strhla aj svoje a teraz vyzeram strasne existuje nieco na podporu rastu. dakujem a pekny vecer

alic3

mne vypadal kusok dolnych mihalnic este v detstve a nikdy mi nedorastli. zevraj z nejakych liekov. inak tiez by ma zaujimalo do akej miery nici mihalnice spirala. ja sa malujem uz skoro desat rokov, takze niekedy rozmyslam, ci by neboli lepsie, keby som s tym nikdy nezacala...

hello_kitty

Ja som pocula, ze olivový olej zosilnuje mihalnice.
Ale ja ich mám nastastie (este) velmi husté a dlhé. <^..^>

ewicka

CAWTEEEEEE....nooo ja mam taky isty problem.....mne katastrofaaalne vypadavali mihalnice....a to ani nemam vobec niaku chorobu alebo vitaminy a tak.....:D...ja som vyskusala tem ricinovy olej....no dost pomaha aj ked pomaly....zoberte si cisticky na usi, namocte do oleja a zavri oko a tesne pri mihalniciach natri....a hlavne sa nemaluj!!!! aspon 2-3 tyzdne...uvidis ze to zaberie...mozes sa malovat ale len naozaj zriedka....a pouzivaj vitaminy panthenol a magne b6...to vam pomoze...verte mi...dufam ze som vam pomohla...dajte na moju radu !!!

Lenka2583

tani: určite ti dorastú, ale že za koľko to neviem, myslím, že je to individuálne, v každom prípade za týždeň už zbadáš, že ti pomaly rastú, klieštiky však odlož a taktiež žiadne líčenie, až potom môžeš opäť skúsiť, ked ti už dorastú.prajem veľa šťastia

tani

ahojte,zacala som pouzivat kliestiky na mihalnice,polamali sa mi tym dost mihalnice.dorastu mi?za aky cas asi?prosim poradte mi,dakujem vam velmi pekne

tani

ahojte,ja som zacela pouzivat kliestiky na mihalnice a trochu sa mi zlomili.dorastu mi?a za aku dobu asi?napiste mi prosim niekto,dakujem