ako zvladnut syna ?

egresko

to mi je novinka ze disko je pre nizsie IQ, prezrad na ktorej ucnovke to uci? Lebo my sme na vyske chodili hojne a takuto korelaciu som nevypozoroval.

zuzic

mno ved sa nerozculuj ma len zaujimalo ci hovoris zo skusenosti alebo dristas...no neboj so mnou by si sa nemal ako hrat ja na diskoteky nechodim je to pre nizsie iq...mno tak vela zdaru s babikami musia byt nadsene ze sa s teboou mozu hrat:)

egresko

zuzic, jasne ze sa s babikami hravam, najme na diskotekach ich je ako hadov...no kto by odmietol? Ale s tebou by som sa nehral z objektivnych dovodov.
Samozrejme deti som este nemal ja som zodpovedny clovek, ale neviem preco odvadzas pozornost od topicu, ty si ako Tomanova.

meggy10

zuzic v tom mas cistu pravdu mali by deti doma hovorit kam idu a skym budu rodicia by mali poznat aj ich partiu neviem aj ja som mlada tiez som sa navystrajala ale az tak zasa nie ale asi taka je doba ved v dnesnej dobe maju uz mobili v materskej skolke a nezda sa mi to spravne. tak vsetko zle zacina...

zuzic

mno hej to suhlasim. ale su aj normalne:) inak zas ani brat im volny cas neni najlepsia volba:) taky kompromis, dat im volny cas ale vediet kde su:)

meggy10

zuzic ale tazko je teraz najst normalne deti podla mna to bude v tom ze sa stretava so zlou partiou a ta dokaze ovplyvnit aj anjelika. skor treba deti inac viest a motivovat aby na somariny nemali cas.

egresko

darga to nie je ziadne vyryvanie to su empiricky potvrdene fakty.Pre mna si decko rozmazanvaj ako chces ved ti skor alebo neskor streli ono potom sa zamyslis nad svojim pseudohumanizmom. Ale skor si myslim ze je tole vplyv mainstreamovych medii. Minule ukazali dokument, v USA otec strelil detsku po zadku, niekto ho videl a zazaloval za tyranie deti...NEviem ci to nebol Denz ale isto podobna bytost.
Denz ja mam o 6 rokov menej ako ty ak ti to k niecomu pomoze