ako zvladnut syna ?

chcelbysom

moj syn ma 17 a tiez sa sprava hrozne.ziaden respekt nic,ale ja som ten typ ,ze so mnou nikto nebude past husy,takze dam mu najovo,ze ako sa budes spravat ty,tak sa budem aj ja.cize ked ma neposwlucha,tak mu poviem,vsak pockaj ty budes odo mna nieco pytat,alebo ked fakt je mimo,tak dost z huknem nepouzijem bitku,ale tak chlapske stiknutie,trepanie?proste nech sa uvedomi.nech si nemysli ze on si bude hocico robit.dat mu proste najavo,ze ja som ten pan a ty budes ma pocuvat.mozem povedat,ze ukludnil sa:-)ale tak vies kazdi to inak riesi,ci bitkou....ja som bol bity ale takym stilom,ze varechov.nech si mysli dokolvek co chce,ale mne to pomohlo uz tym ze som sa bal a mal som respekt.len vies to som mohol maat 6 rokov nie 17.teraz ti nepomoze bitka,jedine ako hovorim,zjapanie,silne stisknutie,proste ukazanie ze ty si nebudes robit co chces.asi tak je to tazke

Denz

peter- egresko je uplne mimo...neries a neodpovedaj na jeho komentar...
Tak ako ....mas nieco z tych rad co sem odzneli???

egresko

Ved je to vasa vec rozmaznavajte deti, nech si dovoluju a nakoneic dopadnete tak ze oni plesnu vam. Plain and simple.

zuzic

egresko skus este raz a po slovensky:) inac nic v zlom ale myslim ze vychova a tvoje statistiky spolu nic nemaju su dobre akurat pre takych ako ty aby sa mali cim ohanat:) pekny vecer

meggy10

peter.CU a ako vystraja? to vies dnesne deti su nenormalne skoro vsetky. rodic by mu zniesol aj modre z neba a nevie si to vazit. taky 15-rocny vedia viac o sexe ako 30rocny a co len o sexe ale aj o alkohole, drogach a cigaretach to je ich svet a skola je hrou.

Denz

egresko- to co zas??:)))
si cital do teraz dejiny :)))
makali na poliach a statkoch,ale makali aj deti!!!!
A nie ako dnes...flakaju sa po ulici,nemaju co robit ,zial!!!!
Lebo rodicia si ich vobec nevsimaju a tak!!!
Tak netrep!!!