ako zvladnut syna ?

Denz

peter- on sa citi ako lopticka v strede nepriatelskeho boja...tot ak si moc nerozumiete z ex....
Mali by ste sa spolu skusit dohodnut co a ako z vychovou a riesit to so synom.

darika

co takto raz vyuzit situaciu,ked je kludny a povedat mu,ze ty si si vedomi,ze on ku tebe nechcel,ze ti je to luto,ze u teba trpi,ale ze mozno keby ti dal sancu si dokazat,ze mozte byt aj kamarati,bol by si mu vdacny.mladi ludia,ked im bolo ublizene na dusi,su velmi citlivi.zvlast chalani.skuste si spravit niektori vecer ako kamarati.povedz mu,nech s tebou niekam ide,s niecim ti pomoct a vyuzi situaciu ist napr na pizzu...

peter.CU

ved ja si to uvedomujem a bojim sa onho ked neviem kde je ...ale 24 hodin vkuse ho nemozem sledovat .... a snazim sa byt kludny ked s nim rozpravam ale to sa niekedy neda ... a s jeho matkou sa na niecom dohodnut ties neni jednoduche

Denz

peter- tak to je a bude velmi zlozite.....
on sa citi byt podvedeny a zrejme aj v jeho hlave nestastny .....
Budes ho musiet cinmi, svojou laskou , pozornostou a trpezlivostou ho k sebe pritiahnut...vies,..si otec ale pre neho len na papieri ...

janka24

on sa s tým nevie zmierit a trucuje...nemá pekne detstvo...musi byt s niekým s kým byt nechce, nemá rešpekt..mal by ist za psychologičkou...ona mu pomože sa aspon čiastočne zmierit s tou situaciou, dokonca može mat na to iny pohlad po čase,,,ale ktovie

darika

vy by ste sa mali ale dohodnut s byvalou,ze mu neda ani ona.ked je u teba,nema chodit co za nou.a ona by to mala respektovat a nie ti vychovu kazit.tym len viac pridava do ohna.ked on krici,ty nekric,hovor s nim kludne,ked budes ty,on s krikom prestane.snazi sa ta prekricat a ked zisti,ze netreba,tak prestane.mal by si vediet kam chodi,hocijakym sposobom.je to hnusne,ale doba je hnusna,a staci,ked nam len malickost utecie a budeme plakat cely zivot.

peter.CU

No kamaratov vobec nepoznam. a proste co mi najviac vadi na jeho spravani je ze ked niekam ide a ja sa ho opytam kam tak zacne kricat ze je to jeho vec ze sa do toho nemam starat a podobne ... neco take ako vecierka absolutne nerespektuje... nezdviha mobil .... ked poviem ze niekam nejde tak to uplne ignoruje a aj tak si odide ... ma obcas uplne zachvaty hnevu . ako ja uz vazne neviem co s nim ,... a ked mu za trest nedam vreckove tak si ho ide vypytat od mami takze to je zbytocne