žlčník

Príspevok v téme: žlčník
Katka0908

pobolieva ma oblasť pod pravým rebrovým oblúkom, bolesti nie sú silné. nemávam hnačky, ani závraty ani horúčky. u lekára som s tým bola, brucho na dotyk neboli, no podla neho sa môže jednať o žlčník, kedže som aj diabetička. o týždeň som objednaná na sono brucha, ale dnes som si kúpila čajík na žlční, myslíte, že mi po tom ustúpia bolesti? zápal žlčníka asi nemám lebo bolesti nemám silné, takže možno je to len podráždene. dakujem za rady

delphia

v prvom rade treba drzat dietu. nic mastne, vyprazane, mak, majoneza, vajicka, kysla kapusta,...

zrejme si si ho dietnou chybou podrazdila. ak budes dietovat, tak sa to upravi. ale ak sonom zistia kamene, tak ho bude treba cim skor dat vybrat. ja som tiez mala byt v septembri operovana, no zapalilo sa mi hrdlo a opka sa odlozila. dam sa na to zrejme az po novom roku.

RNG

na precistenie pecene , zriedenie zlci a pod je protokol dr Berksona, pouzi vyhladavac.
Tiez pomaha pit caj z byliny chanca piedra, ktory rozpusta ladvinove kamene, ale pomaha rozpustit aj zlcove

pauli 73

katka, môžeš ho mať podraždený a aj na čas si to čajom a stravou upraviť ale skôr neskôr sa jeho vybratiu nevyhneš :(