Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

protikvasinkova dieta

biozdravie

Pri tejto diete nezabudajte aj obmedzit bielu muku,mliecne jedla,kvasnice.
Treba dodat vela zelenej stravy ,jablcny ocot ,oreganovy olej na dennom jedalnom listku.Ponukame potravinovy doplnok; /Zelena strava: ktora obsahuje 48 roznych zelenin a ovocia/Obsahuje len 1g prirodneho cukru.Su pestovene na Bio-baze .Denne mozete pouzivat 1-3 krat miesto stravy.Jedna porcia Vas stoji okolo 1.5eur,Mozete dostat kvalitnu kompletnu stravu bez varenia a dlhych priprav v takejto cene????

Eskymacek

bolo tu uz o tom zalozenych xy tem, ja na to nie som odbornik ale mari sa mi, ze je potrebne obmedzit prisun sacharidov a cukrov do tela... cize ziadne sladkosti, ziadne sladenie caja ci kavy, zemiaky, cestoviny vylucit... dietu treba drzat minimalne 10 dni, pokial si poctiva tak sa kvasinky vyhladuju a stratia schopnost udrzat sa v tvojom traviacom systeme... este sa mi zda, ze som citala nieco o kokosovom a oreganovom oleji a probiotikach...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

protikvasinkova dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk