zhorsujuce sa problemi po urazoch hlavy

Príspevok v téme: zhorsujuce sa problemi po urazoch hlavy
93sara93

dobry den mam 16 rokov a mam problemi s pamätou zlou koncentraciou sem tam sa mi trasu ruky alebo taky maly krc alebo noha proste samo od seba podotykam nieje to stresom... dalej som unavena sem tam vykyvy nalad ... mala som aj 2 krat kolapsove stavy pri ktorych som nemohla dychat mala som vysoky tlak trpli mi ruky a nohy a mala som triasku doktory mi nic nezistili.. mala som vela urazy na hlavu asi 4 krat mi plnou silou kopli s lopto do hlavy 2 krat som spadla na snowboarde raz som si pri tom podvrtla krcnu chrpticu a vela dalsie buchnutia hlavy ... po tych urazoch sa neskor vyskytly zavraty bolesti hlavy problem s videnim vysoky krvny tlak a podobne .... mam za sebou vela vysetreni vsetky boli v poriadku as na alergiu a povedali mi ze mam trochu krivu chrpticu dali ma na rehabko ale to mi skor uskodilo ako pomohlo... neskor som zacala chodit na thajske masaze tie mi pomohli pri bolestiach hlavy zavratov atd (predpokladam ze tie problemi boli sposobene krcnou chrpticou / ale pamat sa mi nedava do poriadku proste ked nieco nespravim hned tak si na to nespomeniem napr. isla som robit kavu bola som smädna tak som sa napila ale po vypiti vody som zabudla na kavu ze ju mam spravit... s ucenim mam tiez problemi napr. ucitelka mi povedala vetu po anglicky ja som ju nedokazala zopakovat...sem tam pri rychlejsom rozpravani skomolujem slova.. spat dokazem aj 13 hodin pokial by ma mama nezobudila tak ani nestanem..mam problemi aj s potenim ruk a noch....moja telsna teplota je 35 C ale to je asi normalne ... tak asi je to vsetko .. dakujem za odpoved