Bolesti v ramene po artroskopii

Fefina

Mne operovali lave rameno v oktobri 2015...zoperovane super..po operacii ziadne bolesti..o cca 3mesiace idem na operaciu praveho ramena..boli ma a uz s nim tazko hybem ale kedze viem co ma caka..normalne sa tesim..lebo po operacii som ani sekundu nemala bolesti tak snad to bude aj u druheho ramena..

creep010123

Ja som po operácií ramena už skoro rok a bolesti mám stále, nie sú tak silné a intenzívne ako pár mesiacov po operácii ale stále tú bolesť cítim.. konzultoval som to už u xy odborných lekárov a každý mi povedal to isté, bolesť po operácií ramena ustupuje veľmi pomaly nakoľko v tej oblasti je veľa nervov. Moja rada nájdite si dobrého trénera/fyzioterapeuta a veľa cvičte a hlavne neprepadnite zlej nálade a depresií z bolesti!!! ale zase pozor nepresilujte si to rameno... S bolesťou ramena po operácií sa musíte naučiť žiť neprejde vám len tak za týždeň, bohužiaľ.

učiteľka

ja som po AS prav.ramena už skoro 3 mesiace, prvá RHB trošku zabrala,ale vraciam sa späť, dokonca mávam také bolesti v kľudovom stave, že siaham po Verale 75...som zvedavá, čo mi povedia pri kontrole, ale čakala som teda zmenu k lepšiemu, že ma tá operácia posunie opäť do pracovného procesu a nie k zdĺhavej PN :-(
a takisto už mám zápal aj v druhom ramene, čiže teraz som na vážkach, či sa vôbec nechať znovu operovať...hmmm

knaja

Mne robili AS ale kolena vlani a robila som len to, co kazali-jeden cvik na prekrvenie a funkciu kolena. Nic viac. Jedine, ze som si davala lad asi tyzden a Wobenzym uzivala. Kamaratka to iste, ale ona si akosi sama naordinovala rehabilitacie a to potom velmi lutovala, ze sa jej to zhorsilo. Po 5. tyzdnoch po AS som uz skoro necitila nic, takze tam asi nieco budes mat. Ak je zapal, mozes znova skusit prikladat ten lad.

lavju

Dobry den.Som po artroskopii praveho ramena.Cvicim aj napriek bolesti.Do kedy to bude boliet?Prosim poradte mi.Boli ma uz 2 mesiace aj druhe.Caka ma tiez taky osud ako pri lavom?Dakujem za odpoved

milkaiňa34

Mňa tá ruka bolí stále viac, lekár vraví, že sa mi tam obnovil znovu zápal.Stalo sa to už niekomu z vás? Ako to pokračovalo? Veľmi by ma potešila vaša odpoveď, ak s tým máte skúsenosť. Ďakujem.