Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TESTOVANIE NA ZVIERATACH!!!STOPPPP!!!

Príspevok v téme: TESTOVANIE NA ZVIERATACH!!!STOPPPP!!!
ladys

video.google.com
LUDIA AK VIETE ZE "konkretna" kozmetika sa testuje na zvieratach! tak ju prosim nekupujte!!!cim viac predaju=tym budu nadalej vyrabat viac a viac= a tym bude viac a viac zvierat trpiet... JEDINE KTO STYM MOZE SPRAVIT !!!STOP!!! SME MY ,, LUDIA . TAK PROSIM.. POZRITE SI TO VIDEO. JE TO KRUTA REALITA.!!! A ZAMYSLITE SA CI TO sTOJI ZA NASU "KRASU".

RNG

tie vyrobky firmy Welada su podla popisu zlozenia naozaj dobre, musim s prekvapenim konstatovat.
Neviem, ci dosahuju sice kvalitu:JEDLE
, ale zda sa ze su minimalne blizko toho.

Jedle totiz musia vyhovovat nielen kozmetickym kriteriam ale aj potravinovym

ladys

translate.google.com

ano dojemne mzno pre niekoho, ale je to zas len komercny tah ,vela ludi si kupi, vyskusa pantene aj koli tejto reklame, ale PANTENE TESTUJE NA ZVIERATACH . PROSIM , TOTO JE DALSI PRIKLAD TOHO AKO SA NEDAT OVPLYVNIT REKLAMOU!!!!

margaretka_L

ok ludia.. testuje sa to na zvieratach.. ale potom by sme mali vediet ze aj ake masko mame na obed.. tie zvierata su nosene v kamionoch bez vody, krmiva, natlacene, s dolamanymi nohami.. Alebo staci si popocuvat par prihod z bitunkov

margaretka_L

ok ludia.. testuje sa to na zvieratach.. ale potom by sme mali vediet ze aj ake masko mame na obed.. tie zvierata su nosene v kamionoch bez vody, krmiva, natlacene, s dolamanymi nohami.. Alebo staci si popocuvat par prihod z bitunkov

YAMIA

DAKUJEM!Doteraz som bola zaslepena reklamami, ale po tejto teme som sa premohla a zacala si davat pozor na to co kupujem. MYSLIM ZE TO BY MAL KAZDY. A neovplyvnovat sa reklamami. URCITE DAM STOP takym znackam ako maybelline a pod.

ladys

MOZETE BYT ZARAZeNY ALE AJ TIETO SLADKOSTI (ZLOZKY)BOLI TESTOVANE, PRECO ASI MAJU TAKU VELKU REKLAMu,M&M's,Milky Way,Snickers,Twix (u nas predavajuce)pridam aj stranku ale to video tiez nieje najprijemnejsie. videoalbumy.azet.sk

RNG

ked uz sme pri tej teme, kazdy liek sa testuje na zvieratach a kedze farmaceuticky priemysel nechce aby sa o tom vedelo, tak taketo informacie drzia mimo komunikacnych zariadeni, nepustia nikde reporterov a zamestnanci tych firiem musia podpisat prehlasenia, ze nikde o nicom co sa v labakoch deje pri vyvoji nebudu rozpravat.
Dalsie minus proti chemikaliam, tj nielen kozmetika.

A ako som napisal, pouzitie prirodnych jedlych neskodnych latok by to vyriesilo tento problem tyrania zvierat
a samozrejme aj ludi na ktorych sa potom tieto takzvane menej skodlive "uzitocne"verzie pouzivaju, lebo o skodlivosti neprirodzenych chemikalii nie je ziadna pochybnost a kozmeticky priemysel sa z toho "vyzuva" len tvrdenim ze tieto pre telo nevhodne latky(nejedle) sa podla nich do tela cez kozu nedostavaju, co je samozrejme nepravda.

papaja

ludia tak toto je super tema!!
normalka sa desim,pouzivam garnier,loreal,lancome aj pantene ale toto som fakt netusila,no nejdem mat hrdinske reci ale oddnes s nimi koncim
a taky priblbly Dove ako sa tvari,ze podporuje prirodzenost u zien atd,tie Loreal reklamy Ja za to stojim a spol,je to na grc....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TESTOVANIE NA ZVIERATACH!!!STOPPPP!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk