moj príbeh ako som sa zalubila do chalana čo má babu.pls poradte ako dalej

Príspevok v téme: moj príbeh ako som sa zalubila do chalana čo má babu.pls poradte ako dalej
dominica343

takže ked som nastupila na strednu tak som sa zoznamila s mojou novou spolužiačkou sisou :) hned sme si padli do oka a mame spolu kopu spoločného...asi tak minulý mesiac sme si išli sadnut po škole do baru a prišiel tam jej brat marek tak sme sa zoznámili.a celý čas sme sa na seba usmievali:)bol velmi zlatý...na druhy den mi sisa v škole vraví že sa mu velmi páčim a stale o mne hovorí ale zrazu mi povedala že on ma pomaly rok babu ktora je od neho o 4roky mladšia teda on ma 18 a ona 14:(( potom som sa mu celý čas vyhybala lebo velmi dobre som vedela že by som sa do neho zalubila a to nechcem!!:( lenže dneska som bola dohodnuta s kamoškou že pojdeme si sadnut niekde do baru.išla som tam sama a zrazu mi prišla sms-ka že dnes nemože. ked som sa už zberala preč, tak vtedy sa predo mnou zjavil sisin brat marek,srdce sa mi rozbušilo a chcela som utiect lenže tvarila som sa uplne v pohode. začali sme sa rozpávat a tak sme si spolu sadli,kupil mi kofolu a bolo nam fajn, aj ked ja som v sebe citila strašny stres. nedalo mi to, a začala som sa pýtat že ako s babou a on že noo nič moc a potom sa nejak rozkecal a že on sam nevie ako je to medzi nimi a že spravil chybu že sa dal s nou dokopy a že ju pomaly nechce ale že ju NECHCE NECHAT! tak tomu som vaažne nepochopila ako to myslel!:(( no a potom ani sama neviem ako to prišlo a začali sme sa bozkávat...ked sme prestali tak sme si iba povedali že je čas už íst tak sme sa pozdravili a každy šiel vlastou cestov. a k tomu zajtra idem za sisov domov a bude tam samozrejme aj marek...strašne sa bojim že čo sa bude diat ked sa stretneme. ja som sa do neho strašne zalubila a viem že je to omyl ale aj ked samu seba klamem že to tak nieje ale vo vnutri to cítim že ho lubim:(((( neviem ako sa mam pred nim správat...prosím poradte ak niekto viete ako to vlastne všetko myslel lebo ja mam v hlave uplny zmetok a neviem čo robiit:((

babenka1

Chlapec si to vyriešil výborne - má stálu babu a ešte sa mu črtá aj bokovka. Rečičky, že s priateľkou mu to neklape, ale nevie sa s ňou rozísť je asi najčastejší oblbovák, aký používajú zadaní muži. No a ty si mu samozrejme naletela, si v tom až po uši a on si môže vyberať, s ktorou si kedy užije. Zajtra sa najprv pobaví s tebou a o hodinku na to s priateľkou. Šikovný chlapec, dobre si to zariadil. Otázka je, či si ty ochotná hrať túto jeho hru.

[zruseny1]

brr..uz by ta malo striasat pri pomysleni na neho, este par takych telefonov a mal by sa ti zhnusit uplne!
dievca, hadam nebudes skakat tak ako on piska, neblazni

dominica343

a teraz mi dokonca volal že sa chce zajtra stretnut, ale že iba na hodinku lebo že potom ide so svojou....akože tak to je už dost! ja neviem čo si mám teraz mysliet...nech mi toto nerobí:(((

dominica343

ked som to počula prvý krat že spolu spávaju tak moja reakcia bola taká ista....uff aj ked ja neviem vážne:(( ako tak čítam a rozmýšlam tak najlepšie bude aby som na neho zabudla a zmierit sa s tým...aj ked ho lubim...ach jaj no uvidime čo prinesie čas

usiko

dominica,

v tvojom veku bude este takych lasok vela....abudu boliet a velmi boliet...ale prejde to......

....co mas robit? Je tazke radit, ked nevieme, aky typ cloveka si. na tvojom mieste by som si ho zavolala bokom a opytala sa ho, ci s tebou nieco planuje alebo nie....inak sa utrapis...

....samozrejme treba zvolit vhodne slova, ze teda sa i to v bare pacilo ale teda ze si zmatena, ci to pre neho nieco znamenalo, a co dalej......ak nic, tak mas jasno...

....ale vies co, mne to osobne pripada ako chlapec, s ktory som volakedy pred 15 rokmi ja chodila a popri mne chodil aj s inou...alebo somnou sa bozkaval a chodil s inou...alebo to bolo tak, ze sme spolu chodili a ked sa vratil z lyziarskeho tak ma uz nepoznal, lebo tam si nasiel inu...ani neviem...vtedy to pre mna bolo hrozne a teraz si ani nespomeniem...vtedy by som bola za nim utekala, teraz by som o takeho cloveka nezakopla.....ved ak sa bozkava s tebou a chodi s inou, tak co od neho mozes ocakavat....ked bude chodit s tebou, mohla by si mu verit?...a este k tomu, ze bola chyba ze sa s tou 14 rocnou dal dokopy......vies mozno preco? ma 14, je pod zakonom, on ma 18, je plny energie a hormonov....asi by si chlapec aj zasexoval, ale s takou mladou nemoze....tot moj nazor.....

...zabudni nanho, dievca, je nespolahlivy.....

[zruseny1]

ja si myslim, ze chlapec by aj chcel vymenit terajsiu frajerku za teba..len kym sa uisti, ze aj ty mas o neho zaujem, tak si frajerku necha v zalohe..aspon tak to vyznelo...
alebo mozno chce zistit, ci sa mu oplati vymenit to co ma, za teba... preto ti hned nepovedal ze ju opusti...teda...ja neviem :D ale vyznelo mi to tak nejak....