Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

COOL Matte make-up

lolarocks

Maybeline Affinitone mám už viac ako rok a naozaj je najlepší ale keď si ho dáš na celú tvár,pôsobí akosi žlto .. vieš,ja si obyčajne dávam makeup len na vyrážky alebo tak .. ale na celú tvár - no sa mi pri Affinitone nepáči.

Fretka

Aj ja som bleda, mala som predtym stay matte od rimmelu ale ten je nejaky oranzovy (aj napriek tomu ze to bol ten najsvetlejsi odtien), vseobecne sa mi nepacia rimmel mejkapy.
Teraz som si kupila od maybelline affinitone, odtien 02 light porcelain a je super. Paci sa mi ako kryje, je pekny svetly a ma prijemnu strukturu. Navyse nie je drahy. Odporucam. :)

papaja

mne sa vobec nepacil,drobil sa na tvari,flaky po nom ostavali,taky ako maska,fakt nic moc
ale teraz neviem,ci tocim o tom istom-je to taky penovy? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.