Dávkovanie Wild yam?

Príspevok v téme: Dávkovanie Wild yam?
mariaXB

Dobry den. Dosla zasielka Wild yam od firmy Starlife. Ako to mam davkovat? Pytam sa preto, lebo ste tu spominali 2x1 denne, ale tam je napisane, ze 1x denne a ze "vyvarujte sa vyssiemu davkovaniu." Dakujem za radu. Moj problem - vyse roka nemam menzes po vysadeni HAK a momentalne sa mi "vyhrazaju" nasadenim duphastonu. Dakujem!

RNG

OK, nasiel som to. Ten vyrobok ma 10% z 200 mg diosgeninu. Tj na dennu davku 200 mg diosgeninu potrebujes zobrat 10 kapsul, To je dost drahy spas.
Ked to porovnas s vyrobkom zo swansonvitamins.com, tam je 100 kapsul 400 mg, ktore obsahuju 40 mg diosgeninu na kapsulu za 4 dolare, co je podstatne lacnejsie. Najma ked to chces pouzivat dlhodobo

irena g

Dakujem. Prosim Vas, pozrite sa este raz na listu vlavo: celkom dole Wild Yam, su tam 4 druhy, ci ten 200 mg je spravny. Srdecna vdaka.

RNG

Oreganovy olej z firmy NOW specifikuje 55% carvacrolu minimum, tj kazda kapsula obsahuje minomum 100 mg carvacrolu.
Ten druhy som nenasiel, ale dolezity je obsah diosgeninu, ktoreho potrebujes na ucinnost 200 mg denne. Mnozstvo yamu nie je dolezite, ale obsah diosgeninu na kapsulu/pilulku

irena g

RNG mozem Vas poprosit pozriet stranku: OliveLand bodka sk, ci Wild Yam 200 mg od Natures Answer je spravny, tiez oreganovy olej 180 mg od firmy NOW. Velmi pekne dakujem.

RNG

Ucinnost yamu zavisi od mnozstva diosgeninu v nom. Swansomvitamins.com ma taky produkt, ale nie je to ten, ktory je na tej uvedenej stranke. Tam je len tzv Full spectrum, co je len prasok bez uvedenia obsahu diosgenimu. Take produkty, kde nie je zaruceny obsah ucinnych latok(tj standardizovane) by som zasadne nekupoval.

treidy

Po vysadeni HAK som este nemala inu menstruaciu ako vyvolanu injekciou na gynde. Uz mi nasadili aj Duphaston, ale k comu mi je to dobre, ked po uziti tychto tabliet neprichadza ziadana menstruacia a opat musim ist na injekciu? Chcu ma poslat do Lubochne, ale ja dufam, ze s Vasimi radami sa dokazem vyliecit sama aj bez doktorov. A za Vase cenne rady vopred dakujem. Ja som nasla u znacky Swanson, ovela lacnejsi Wild Yam. Mozem mu doverovat?, ze obsahuje vsetko co ma?
www.swanson.sk

NIkuša

Ahojte. Mám problém s nadmerným ochlpením. Chcela by som sa opýtať či ak budem užívať Yam tak je možnosť zmiznutia ochlpenia? ďakujem

skaredaplet

a ako dlho ju už neberies? a co roti tomu robis? ja už som vyskusala prečisťovanie kozmetiku z lekarne vitaminove doplnky a nič! tak hladam