Pleťový krém! - ale aký?

Príspevok v téme: Pleťový krém! - ale aký?
alexa29

Ahojte žienky.
Fakt by som potrebovala poradit ohladom krému na tvár. Bude mi uz jedno ci bude stát majland len nech je pre túto moju problémovu plet:
-vek 30
- sucha, skor dehydrovaná pokožka, miestami šupinatá,ale ked nacapím hociaký krém, tak sa mi mastí pokožka a to nenormálne a hned sa mi vyhodia hnisavé vyražky po krémoch
-zväčšené póry
- čierne bodky, občas akné (vid po krémoch)
- a začínajúce sa mimické vrásky
- taká akoby ochabnutá pokožka

Nikto ani v lekárni mi nevedeli na to nic dat, ze vraj Weleda kozmetika, no lenže to je len samé tonikum a vodičky ale ja potrebujem výživu pleti a hlavne odstranit mimické vrasky a tie nechutné pory. a tak isto potrebujem poradit vhodny make-up na tento moj face.
budem rada vasim radam

Katerina M

Ja bych ti poradila krem po 30ke od sibircanky. je to jemny prirodnej krem s vytazkem ze zensenu. je to hlavne na suchou plet, mne velice pomoh. zensenovy krem. ale myslim, ze jako u kazde kozmetiky je to velice individualni. mozna tobe sedi neco uplne jiniho

marikafor

ahoj mala by si vyskusat krem miracle :) to je presne na tvoj problem vymysleny kupis to na stranke happyskin sk :) dufam ze pomoze

lienka_1

ahoj, ja pouzivam teraz kremiky (ocny aj nocny) od znacky Nuance a zatial velka spokojnost z mojej strany. plet mam po nich super lahku, ziadny mastny pocit na pleti ako doteraz. takze ja odporuracam z vlastnej skusenosti :)

simka111

Ja skúšam vzorky krému Weleda(kosatcova rada) a musím povedať že nič lepšie som vyskúšať nemohla, bala som sa toho prírodného zloženia či náhodou nedostanem alergiu, alebo či nebudem mať pleť podráždenu od eterických olejov... jaj mam teraz už zmiešanú pleť s akne a tieto krémy mi maximalne vyhovuju.

Skús si požiadať o vzroky, alebo si ich objednaj priamo zo stránky.

Martyn258966

Najde sa tu niekto kto trpi atopickym ekzemom? Ake uzivate kremy? Ma niekto skusenost priamo s kremom protopan?

Innkia

Ahojte, viem poradiť krémy na báze patentovanej technológie kmeňových buniek. V Európe ešte nie moc známe, avšak vo svete zaznamenávajú vynikajúce výsledky. Rada poradím. innka@hotmail.sk Ivana

morticia 17

Ja dlhšiu dobu použivám krémy a produkty zo stránky www.krasnadoma.sk, nie len, že majú super ceny, ale napríklad kozmetika so slimačím extraktom je presne na tvoj problém. Slimačí extrakt naviac obsahuje vzácne zložky,ktoré sú jak pre akné tak aj citlivú pokožku, ktorú upokojuje . Vyskúšaj stojí to za to!!!

anabela89

Ja rada pouczivam kremiky značky Victoria Beauty a moj TIP Denny krem so slimačim extraktom alebo Aristea s Q10 su to podla mna krémiky kvalitne a splnaju ucel teda aspon u mna, su hydratacne a vyhladzuju mimicke vrasky a maju dobru cenu