Opálenie nastriekaním farby

livka

dievca: a nevies od akej firmy ta tvoja znama kupovala ten pristroj? a striekala ta rucne alebo si bola v sprche?
dakujem

zuzka

chcem sa opytat ohladom toho roztoku viem mi niekto poradit kde to robia za prijatelnu cenu do 600 sk?ja som hladala na internete ale nic som nenasla .dakujem zn:opalovanie

dievca

livka: je to o 100 krat lepsie ako samoopalovaci pretoze nemas flaky a farba zlieza rovnomerne ale nevybledne uplne, ja som si to dala robit v pezinku u jednej znamej

livka

a tie co ste boli spokojne, kde ste si to davali robit?
a ked farba zliezala, tak to bolo rovnomerne? ziadne flaky?
dakujem

dievca

ako ajja hovori je to tak toto zlozenie je najbezpečnejsie a vyde ta to na 400sk ja som si to dala robit v pezinku

ajja

Segra ma odskusane striekanie v BA. Je to parada na kratsiu dobu, napr. ples, svatba, atd. Bola fakt krasna, ziadne flaky nemala. Asi aj striekane roztoky maju rozne zlozenie. Segra mala cisto prirodne latky /cukrova trstina, orechovy extrakt/, cize ziadne riziko z chemie.

dievca

ja som to mala vydrzi to asi 2 tyzdne zalezi aky odtien si das predtym sa nesmies kremovat nic a po nastriekani sa nesmies sprchovat 24 hodin, je to super lepsie ako do solarka, nenici ti to pokozku vobec ako solarko

livka

neskusala som to, ale podla vsetkeho je to to iste ako samoopalovacie mlieko, len si to nenanasas sama, ale ti to nastriekaju alebo samoobsluzna sprcha.. co som sa pytala technika, co nam robi servis na solarkach, tak pristroje co maju oni este nie su doladene a farba trocha zateka, takze ostavaju skvrny..tak neviem...co som si pozerala zlozenie latok, co na teba striekaju, tak sa mi to zdalo rovnake, ako samoopalovacie mieka... ale, len keby to bolo v sposobe nanasania, tak by sa mi to zdalo zbytočne drahe...