Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

na strednu z 8. triedy ZS

toso :Đ

ja sa neviem rozhodnut ci mam alebo nemam ist na bilingvalne gymnazium v novom meste nad vahom( gymnázium Milana Rastislava štefánika) moj sused mi tam doporucuje ist preto lebo pozna zamestnancov a zevraj su velmi prijemny a tak. a vobec ze ten vztah medzi ucitelom a ziakom je vyborny. boli ste uz na bilingvalnom v meste? ak ano povedzte ci sa tam ucila aj spanielcina, pretoze to co som na nete cital tam boli zevraj skusky z anglickeho a spanielskeho jazyka. ja by som tam velmi rad isiel

jajka001_

a dalsi rok sme isli my z osmicky na strednu a oni z deviny na strednu, myslim ze to takto fungovalo par rokov kym to nezaviedli oficialne.

jajka001_

ja som z BA. my sme boli ten "silny rocnik" ked sa narodilo vela deti. vela deti sa nedostalo na strednu lebo proste neuslo sa im nikde miesto aj ked spravili, vzali lepsich, a co s nimi? tak spravili devinu. ale len jedna trieda to bola tusim.

katka...

Prvi deviataci boli v roku 1997, ale dalo sa dostat este z osmicky. To bol moj pripad, ja som isla na strednu z osmicky, ale niektori uz isli do deviatky, ktorich nevzali na strednu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

na strednu z 8. triedy ZS - Fórum - ZDRAVIE.sk