Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MUDr. Josef Jonáš máte niekto skúsenosť s jeho liečbou?

Matus afff

Mne jonas zachranil zivot !!!! Po 2rocnich sustavnich bolestiach hlavi ma sk kekari posiekali na psichjatriu a jonas za 10 minit zistil ze som alergicki na glutaman sodni E621 (obsahuje vegeta ) ..po jeho cistiacej kure a vinechani danej latki z jedalnicka je to ok ...okrem ineho mi povedal ze mam slabu zubnu sklovinu co nemohol vediet z pohladu na moje zubi ( ani ich nevidel) ...na jonasa sa nepozeram ako na tich hompeopatickich amaterskich sarlatanov...on je profik ...a je to hlavne celistvi doctor ..tim ktorim nepomohol ..tak zanho sorry ale aj on je len clovek a nie neomilni stroj !!! Kto z nas je 100percentni ? Ak mi tu niekto chce pisat ze som sa viliecil leb cez placebo tak..urcite nie ..tasko hladat vecieho skeptika ako som ja ...;)

......

No bohuzial taketo liecby niesu nepodporuje Zdravotnictvom, lebo by z toho nevyzilo. Pravda je ta , ze stat potrebuje aby sme sa nedozivali vysokeho veku preto nebude podporovat ziadne liecby ktore cloveka vyliecia. Samozrejme, v tomto pripade si za ne musime platit. Ked si myslite ze viete lepsie tak sa liecte sami. J.Jonas do svojho studia investoval cas a peniaze.Mate na to cas vy? Vascina z nas sa uz rodila chora, tak sa zamyslite kolko casu moze trvat uplne vyliecenie ked ste si svoju chorobu a jed v tele pestovali uz od embria.

doubledog

sklamany
nie je vobec neuveritelne, ze ludia tymto metodam doveruju.
ked zaziju zlepsenie svojho zdravotneho stavu, ani inu moznost ako doverovat nemaju.

mne uz velakrat joalis pomohol, netvrdim, ze je to vseliek na vsetky problemy, ale som s touto metodou nadmieru spokojny.

lizatko00

hi-hi! no to je sranda fakt. to si mozno napisali nejaky liecitelia alebo mozno rovno z tej firmy. citala som na internete ze maju hlavne centrum v kosiciach tak mozno sekretarka nasla kritiku tak chcela vylepsit imidz firmy. a teda dost detskym sposobom to je fakt. skor opak docielili.

XXLL

No do prdele, tak toto ma teda naozaj naštvalo! Ja síce mám s tými preparátmi dobré skúsenosti, ale keď tu čítam tieto príspevky XéniaX a Daniela35, a keď vidím, že naozaj je to z toho istého počítača a jedna česky, druhá slovensky, chce sa mi vracať! Predtým som si to nevšimla, až keď som si prečítala príspevok od Sisal. Ľudia, veď sa spamätajte! Takto primitívne si tu samých seba chváliť. Čo myslíte, kto verí, že to písala Češka? Veď aj tie mnohé slová sú slovenské. Aký toto urobí dojem na kientov? Len zlý, to je jasné. Dobrá metóda sa chváli sama, týmto si len uškodíte. A škoda je to aj pre tých, ktorý by sa možno týmito kvapkami mohli vyliečiť. Keď si ale toto prečítajú, tak utečú kade ľahšie.
Ešte k tej liečbe: záleží aj od toho, ku komu človek ide. Lebo kontrola každé tri týždne ako píše Sisal a zakaždým 30 eur, to tiež o niečom svedčí. Bože, ten národ sa už načisto zopsul. Peniaze, peniaze a zas len peniaze. Či v lekárni, alebo u liečiteľa, je to úplne jedno. Je šťastie, keď sa nám podarí natrafiť na slušného, ktorému na pacientoch naozaj záleží a nevidí v nás iba náplň pre svoju peňaženku. Ale aj taký sú, len ich treba hľadať. A pozor si dávať na takých, u ktorých sa strieda jeden pacient za druhým. Taký liečiteľ rýchlo zabudne, kto bol u neho včera. Zapleskne za tebou dvere a už si pre neho vzduch.

sisaL

tak to teda je reklamný ťah Daniela35 píše po česky a XeniaX po slovensky ...a z rovnakeho IP. Na hanbu. Oblbovať to hej.
Osobne mam skúsenosť. 4 preparáty na 3 týždne a zase dookola kupovať (podľa mňa ani toľko netrebalo)takže 60 Eur na 3 týždne a plus o dva mesiace vyšetrenie 30 eur. podľa mňa veľa. nám to nepomohlo, po dvoch mesiacoch sme to nechali -finančne neúnosné. Ale nehovorím, že to nepomôže, takéto niečo vyžaduje dlhšie liečenie aspon 6-12 mesiacov . My sme to vzdali. Inač ak si bežne v lekárni kupujete nejaké preparáty alebo lieky tak dnes je všetko drahé. Niekomu to môže určite pomôcť, veď každí máme iní organizmus. toľko k tomu

anabaza

vzhladom na rocnu skusenost s liecbou u mudr. josefa jonasa pokladam prispevky Daniela35 a XeniaX za reklamny tah. liecila som sa priamo u neho a pri kazdej kontrole mi vzdy povedal nieco ine. neverim ani jemu ani tejto metode. myslim ze rok neuspesnej liecby ma k tomu opravnuje. a o tych peniazoch radsej pomlcim.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MUDr. Josef Jonáš máte niekto skúsenosť s jeho liečbou? - Fórum - ZDRAVIE.sk