MUDr. Josef Jonáš máte niekto skúsenosť s jeho liečbou?

sklamany11

Citat: Detoxikace, jako metoda alternativní medicíny, je založena na mylných představách o fyziologii, metabolismu, toxikologii aj. Neexistuje žádný důkaz o účinnosti jakékoli detoxikační metody a některé z nich jsou rizikové. Jedinou substancí, kterou lze z pacienta extrahovat, jsou peníze.

sklamany11

cela tato liecba je velmi dobre premysleny marketingovy tah. kto sa troska povrta v zivotopise mudr. jonasa tak zisti, ze od svojej mladosti bol komercne velmi zdatny. vyskusal vela postupov, predaval najroznejsie vyzivove doplnky a svoje teorie postupne stale menil a upravoval. a zakazdym tvrdil a tvrdi to iste: ze uz je mudrejsi a teraz uz vie ako to vsetko funguje. kazdy novy pripravok je podla jeho slov uz takmer dokonaly. ale hovori to uz prilis dlho na to, aby tomu niekto mohol verit. zamotal sa sam do vlastnych tvrdeni a bolo by cestne opustit pole.
Kto si chce precitat viac, tu je citat z jednej ceskej stranky: Dr. Jonáš má velké charisma, úžasný dar fantazie a slova i talent organizační. Ale především je šarlatánem velkého formátu a jeho „detoxikační medicína“ je snůškou nesmyslů.
a tu je ta stranka:
www.sysifos.cz

sklamany11

je skutocne neuveritelne ze ludia tak naivne veria vsetkym takymto metodam. ja som nebol vynimka tiez som vyskusal dokonca som dotiahol aj rodinu. ale musim konstatovat uplne seriozne ze nam to nikomu nepomohlo. a to sme tomu velmi chceli verit. aj sme verili, ale jediny vysledok bol sialene peniaze vyhodene do luftu. o vylieceni celiakie nemoze byt ani reci. ani nasej dcere sa nevyliecil ekzem, manzelku dalej bolia klby a jej stav sa postupne zhorsuje a mne sa vobec neupravilo travenie. boli sme taki blbi, ze sme po tychto skusenostiach k mudr. jonasovi dotiahli este aj syna s alergiou. ale ani po rocnej liecbe, ktora stala dalsie vyhodene peniaze nam nepomohol. kto neveri, nech skusa, ved je to na vlastnom rozhodnuti.

222

Ahojte, ja sa chcem spýtať ako to tam funguje, presný postup vyšetrenia. Teda ak máte niekto skúsenosti. A pomáha to aj na psychické problémy, či to je skôr zamerané len na fyzické? A kde sídli tento doktor? existujú aj nejaký iní terapeuti na Slovensku, ktorí sprostredkúvajú jeho liečbu?

Andreaa06

Pokiaľ niekto potrebujete kontakt priamo na ordináciu MUDr. Josefa Jonáša tak objednávky a informácie prebiehajú cez email: jonas.recepce@seznam.cz

Ordinácia sa bude v priebehu mesiaca júl 2011 sťahovať na novú adresu a preto nefungujú pôvodné telefonné linky. Takže ešte raz odkaz priamo do ordinácie MUDr. Jonáša: jonas.recepce@seznam.cz

steward

neviem kde konkretne byvate, velmi dobra odbornicka na detoxikaciu je dr. luba albertova z bratislavy. pouziva rozne metody podla toho, co je u ktoreho pacienta najvhodnejsie a samozrejme aj metodu joalis, cize dr. jonasa. od nej som tu aj cital clanok o detoxikacii na tejto stranke, treba si to najst vo vyhladavaci staci tam dat meno luba albertova a ten clanok sa vam ukaze. tam sa docitate aj ine dobre informacie o detoxikacii.

slivkaja

Pani Bracinikova, ja som vyhľadala doktora z Rožňavy, on mi urcil diagnozu, brala som 3 kvapky a pomohli mi...aj mne aj mojmu partnerovi dal tie iste..pretoze som mala plesne...a vyliecila som sa...a cakame uz druhe babatko..takze sa oplati to skusit... Skuste si pozriet stranku www.joalis.sk a dozviete sa tam ovela viac a aj kde mozete najblizsie najst nejakeho doktora... Prajem vela stastia a zdravicka:-)

slivkaja

Dobry den, ja mam skúsenosti s uzivanim tychto kvapiek a musim povedat ze mi pomohli..aj my s partnerom sme mali problemi s plesnami atd a vybrali po 3 druhy kvapiek a preslo nam to...ja by som ich kazdemu odporucila!!!

Bracinikova

Dobry den,vie mi niekto poradit dobreho terapeuta ktory lieci metodami Jozefa Jonasa? O ucinnosti jeho liecby som presvedcena, lrecitala som jeho knihy a vidim ze je naozaj kapacitou,jednou z mala, ktora konecne pozera na cloveka ako celok.

Mařena

Ja uzivam naraz 4 vyrobky.Po dlhodobom kaslani (2 roky som uzivala spray)som dostala zapal priedusiek taky hrozny,az to vyustilo do astmatickych zachvatov.Tie sa dostavili az po liecbe u obvodneho lekara(sedimentacia bola O.K.,tak som bola uz akoze zdrava).Isla som si pluca vykaslat,boleli ma rebra,v noci som sa isla zadusit,co som sa nevedela nadychnut...tak som vyhladala terapeuta Jonasovych kvapiek.
Tie kvapky po prvom uziti zazracne pomohli.Zakaslem tak 2x denne,ctitelne sa moj zdravotny stav zlepsil.Uvidim o dva mesiace.Samozrejme sa patrične stravujem,ako mam predpisane.