anjeli patria do neba

Príspevok v téme: anjeli patria do neba
darika

Blizia sa dusicky a ja vtedy kazdy rok chytam depresivne stavy.Je tomu uz 18 rokov co mi zomrel moj stary otec,moj dedko,ktoreho som kedysi pocuvala na malom stolceku,ked mi ako dievcatku rozpraval pribehy z detstva a zazitky z polovnictva.Ako pubertacka som ho skaredo oklamala a nikdy som sa s tym nezmierila a vzdy si to budem vycitat.A prave ked maju prist dusicky,mi mozno pomoze,ked niekto napise,ako sa s tym zmieril,ked uz niekomu nestihol povedat to slovicko-prepac.Nechcem tu nikomu hrat na city...

Gerbil

Darika,
aj keď niekto fyzicky umrie, jeho vedomá existencia ďalej žije, len na inej rovine bytia. Kto vie, vie, kto neverí, po smrti uverí. :)
Ak si svoj čin naozaj úprimne oľutovala, modli sa. Tvoje myšlienky svoj zdroj nájdu a k starému ockovi sa dostanú (ak už sa tak dávno nestalo). Ku komu sa modliť? K Bohu, k nadvedomiu, k strážnemu anjelovi alebo priamo k duši tvojho dedka. Je to úplne jedno, stačí veriť a pocit odpustenia sa dostaví.

darika

Ja viem,ze on mi davno odpustil.Ja som ho vtedy oklamala,ale on mozno nevedel,ze je to klamstvo.Proste sa s tym len neviem zmierit a je mi to stale luto.Chcela by som to niekam zakricat,ale nie je kam.

yvett

mila darinka,az ta tvoj dedko mal rad myslim ze ti odpustil.je pekne ze si na svoju chybu prisla a myslim ze je na case aby si odpustila sama sebe a dolezite poziadat o odpustenie pana jezisa.to sa rata najviac.ziaden clovek nie je bez chyby.neviem akeho charakteru bol tvoj dedko ,ale myslim ze starsi a rozumnejsi by kolko krat mali spravit prvy krok, aby sa veci vyriesili.neviem ci sa tvoj dedko o to pokusil, ale verim ze aj on v kutiku srdca vedel ze tiez chyby. niektore veci nam dojdu kolko krat neskoro ale lepsie ako vobec a to je dolezite.hlavne aby sme sa z nich poucili.netrap sa uz.k tym dusickam len tolko,ze biblia pise ze mrtvy spia- ev.sv Jana 5:28, 29.

RNG

nechcem tu propagovat ziadnu vieru, to je kazdeho osobna zalezitost,len chcem poznamenat, ze ti, co veria, ze existencia v urcitej forme pokracuje aj po smrti nemusia dat bodku za clovekom potom, ako nas opusti. Proste maju to lahsie v takomto pripade, ako sa tu spomina.

[zruseny1]

darika :(((((
tuto temu som nemala najst...och boze ::(
vsetko je v haji :((
u mna to bol svagor, sestrin manzel, mlady 32 rocny :((((

darika

tak to si na tom horsie ako ja.Ja som ale nikdy nemala otca,takze kazda dobra dusa v chlapskej kozi mi bola ako otec.A hlavne moj dedko mi ho vzdy chcel nahradit.

Denz

Darika- krasna tema..........raz ti tu aj ja napisem ,teraz ani nevladzem.....normalne ma to chytilo za srdiecko a spomienky sa mi vynorili na detstvo...