Vonavý prací prostriedok

Príspevok v téme: Vonavý prací prostriedok
wendy8

ahojte baby, chcela by som sa vás spýtať, možno hlúpu otázku, ale tak predsa skúsim...aký je najlepší prací prostriedok, práškový alebo tekutý, a aby krásne a dlho vonal...a tak isto aj aviváž akú používate...chcem aby moje prádlo krásne vonalo ešte dlho dlho potom...moja teta používa persil tuším a silan...jej tak krásne vonajú veci, že koniec..tak som si aj ja kúpila rýchlo silan, tak som zvedavá, či je to ozaj tak...mne sa tak velmi páči ked vonia prádlo...aké používate vy???? alebo existuje aj niečo také, že na oprané prádlo, do skrine??? či nie???, aby to tam vonalo...možno aj preto teraz tak túžim po vôni, lebo som v 24.tt.:-))) a tie hormoony...dakujem vám baby za odpovede...

meduska

ja som si tiez kupila cocolino cez MMB a som spokojna- mam bielu a ruzovu(pisali,ze luxuxsnu)-ale ta biela mi pride vonavejsia - postrehla som, ze ked som pouzivala silan-uteraky boli aj tak draplave- teraz su krasne hebucké

polepetko

Ahojte, a ktorú aviváž Coccolino by ste mi odporučili? Nejakú peknú, jemnú vôňu, ktorá by ale hneď nevyprchala a prádlo by pekne dlho voňalo? Ďakujem :)

pauli 73

stelka, dole sme písali o vonavých sáčkoch do skríň Coccolino a ja ich kupujem v Maďarsku alebo na Mimibazáre :)

stelka8

baby, chcela by som aby mi krásne vonalo prádlo, a počula som, že sú aj nejaké vonavé sáčky, do skrín...kde sa to dá kúpiť a ako to vlastne vyzerá?? dakujeeeeem :-)))

kaciatko7

ja som s coccolinom velmi spokojna. najprv som tu zhanala Lenor a pod., ale bud sa to v IT predava pod inym nazvom alebo neviem, no nezohnala som. tak som zostala verna coccolino, ktoreho je tu v kazdom obchode kopec.
pauli 73, vrecuska urcite vyskusam, zidu sa mi ako sol, kedze je tu dost vlhko, v skrini casom oblecenie strati vonu, skor akoby napachne vlhkostou, tak myslim, ze tie vrecuska to zachrania. dikes za tip :)

ele

tiez pokial viem tak Coccolino maju v Madarsku u nas tazko a ked to tu spomeniem, sa mi smeju ze koko-co?? haha Bezne to bezi na madarskych reklamach :))