Neznášam túto dobu!

Príspevok v téme: Neznášam túto dobu!
patrik699

Myslia len na to jedno,sex je pre nich zmysel života,furt myslia len na to,kde a kedy a s kým si vrznúť.Preerotizovaná táto doba..všade sa to propaguje,to v klipoch už pomaly nahé ženy chodia.No tfuj!Veľmi mi to vadí,lebo to na mňa zo všadiaľ útočí.Pomaly nič tu už na tomto svete nie je normálne.

pauli 73

ivanka, ja som nemyslela konkrétne toto že je ludske ale tá nahota čo sa prezentuje v médiach trebars, toto čo ty hovoríš to už je ozaj o inom...

patrik699

v dnešnej dobe ani výchova nepomôže,keď sa im vtlkuje roky už niečo iné.napr.vidia nejaký klip kde sú tí černoši a majú okolo seba 5 žien a si myslia,že to je správne a že takto má byť a to kopírujú.

ivana9

a pre mňa to nie je ľudské trebars keď nejaký chlap má priateľku a ženy tie ľompy ho ešte schválne provokujú.alebo chlap má priateľku a nevidí problém si inde len tak vrznúť.ľudia sú zvery!

pauli 73

hm a keby len pohlavné choroby ale kolko nechcených detí sa narodí...ak sa vôbec narodia :) všetko je to o výchove doma, v škole o osvete...

patrik699

v tomto máš tiež pravdu,ale keď polovica planéty sexuje kade tade a bez ochrany??NIKDY NIKTO NEMA ISTOTU S KYM SA ZAPLETIE A KOLKO PARTNEROV MAL TEN DOTYCNY PREDTYM.TAKZE AK TEN CHUDAK (ktory mal pár partnerov) NATRAFI NA NEJAKEHO IDIOTA..výsledok sú "pekné" pohlavné choroby.

pauli 73

no máš v podstate pravdu ale čo s tým narobíš...a mne ako matke osobne viac vadí to násilie okolo ako sex lebo keď už ideme do podstaty veci sex je ľudský,násilie nie a ide ma rozhodiť ked si cez bežny den zapnem telku a tam CSI so svojimi krvákmi :(