Neznášam túto dobu!

Príspevok v téme: Neznášam túto dobu!
patrik699

Myslia len na to jedno,sex je pre nich zmysel života,furt myslia len na to,kde a kedy a s kým si vrznúť.Preerotizovaná táto doba..všade sa to propaguje,to v klipoch už pomaly nahé ženy chodia.No tfuj!Veľmi mi to vadí,lebo to na mňa zo všadiaľ útočí.Pomaly nič tu už na tomto svete nie je normálne.

bodocka

Mas pravdu Patrik s tou dobou. je hrozna.a je mi to luto. teda aj ine doby boli hrozne a tazke, ale tato doba nie je tazka v tom ze mame techniku a vse co do toho patri. ale ide o dnesnych ludi. sex je vsade a je ho prilis, a vnimaju ho aj úplne mlady ludia, no neviem si predstavit ake budu deti buducnosti ohladne tychto veci. ked pozriem na nejaky videoklip, jasne ako inak- jemne odeta spevacka. ono je to mozno pekne pre chlapov, ale ja chlap nie som a aj dobru piesen mi to pokazi. cudujem sa ze nemaju kus hamby v sebe. a k dnesnej dobe: aj alkohol je cislo jeden. 99 ludi zo sto piju, opiju sa a kecaju o tom a je proste " strasna " sranda. a ti co nepiju su debili, lebo to je nezvycajne. ale da sa zabavit aj bez toho:) cim dalej je to horsie a to neplati len pre ludi, spolocnost.

bodocka

Mas pravdu Patrik s tou dobou. je hrozna.a je mi to luto. teda aj ine doby boli hrozne a tazke, ale tato doba nie je tazka v tom ze mame techniku a vse co do toho patri. ale ide o dnesnych ludi. sex je vsade a je ho prilis, a vnimaju ho aj úplne mlady ludia, no neviem si predstavit ake budu deti buducnosti ohladne tychto veci. ked pozriem na nejaky videoklip, jasne ako inak- jemne odeta spevacka. ono je to mozno pekne pre chlapov, ale ja chlap nie som a aj dobru piesen mi to pokazi. cudujem sa ze nemaju kus hamby v sebe. a k dnesnej dobe: aj alkohol je cislo jeden. 99 ludi zo sto piju, opiju sa a kecaju o tom a je proste " strasna " sranda. a ti co nepiju su debili, lebo to je nezvycajne. ale da sa zabavit aj bez toho:) cim dalej je to horsie a to neplati len pre ludi, spolocnost.

Hnedoocka30

Patrik, ja to nevidim tak, ze sex je to jedine,co ich zaujima, aj ked...Ak mne nieco vadi na tejto dobe je, aki su ludia povrchni a stracaju tie spravne hodnoty. Nechcem nikoho odsudzovat, ale kdekolvek sa pozriete (tv, casopisy...)cumia na vas krasni ludia, s krasnymi postavami, v uzasnych autach, vycackanych domoch...80% z nas sa snazi ist v ich slapajach a ked zrazu zistime, ze nemame 180 cm, prsia C, 50 kg, miesto vlastov plesinku a pupok- sme "smutni".
Viac ako sex ma serka to, ako su ludia na zaklade vyzoru sudeni a odsudzovani. Ako sa mlade baby stavaju bulimickami alebo anorektickami...ako si niektory beru vlastne zivoty, lebo ten ich sa nepodoba tomu idealnemu. Ako sa 11 rocne dedi vesaju lebo...Mna stve ako sa materialnost dostava ponad ine podstatnejsie hodnoty. Podla mna su daleko vacsie problemy nad cim sa treba zamyslat, ako je to -kto si s kym a ako casto chce vrznut ;o)

patrik699

papaja:ano presne..ako som povedal aj ja som len človek a keď niečo nezvládam a dlho to nezvládam,tak to tak vyzerá.
naivka:tak to asi mysliš na také veci..skús si zamestnať niečím iným myseľ.

NAIVKA

ale ja nemam manzela a ani frajera a ani jednorazovu znamost nechcem uz, lebo hned by bol dalsi namet do temy Vyuzil ma a odkopol :-)

patrik699

ivus:tu temu som len tak nazval.je pravda,všetko tu beriete veľmi doslovne.je pravda,že teraz sa o tom viacej hovorí,ale isté veci sú ajtak horšie ako predtým..ničíme si živ.prostredie,autom ideme aj na 500m kvôli pohodlnosti a každý má niekde hlboko,že hore sa roztápajú ľady a... veď len ja...a zase ja...a zvyšok ma nezaujíma.ale to už off topic.

papaja

lepsie by bolo keby si na tomto svete nebol??
vies kolko ludi chce zit a nemoze?vedia,ze tu budu uz len kratko?
od krestana beriem to vyjadrenie ako uplne ruhanie sa