Neznášam túto dobu!

Príspevok v téme: Neznášam túto dobu!
patrik699

Myslia len na to jedno,sex je pre nich zmysel života,furt myslia len na to,kde a kedy a s kým si vrznúť.Preerotizovaná táto doba..všade sa to propaguje,to v klipoch už pomaly nahé ženy chodia.No tfuj!Veľmi mi to vadí,lebo to na mňa zo všadiaľ útočí.Pomaly nič tu už na tomto svete nie je normálne.

janka24

ja nie že to nemam ,mna si prekvapila vstupom do temy..teda ja sa k sebe nevyjadrujem, ja ked mam chut ja nebedakam...stiahnem manžela:-)
a neriadim sa splnom:-)

NAIVKA

janka, ja za to nemozem. bud rada, ze to tak nemas. vzdy ked ide spln je to k nevydrzaniu..
a ked si predstavim, ze uplna vacsina chlapov to tak ma stale, tak ich uprimne lutujem!

NAIVKA

patrik, to sa ti lahko hovori..
ale ja napriklad mam tieto dni strasnu chut.. no co s tym?
ty ked nemas, tak sa ti lahko kritizuje

patrik699

papaja:aj mne je jej ľúto :D,ale nedokážem to zmeniť. ach,lepšie by bolo keby som na tomto svete nebol.nebudem tu šťastný.

janka24

preapč patrik, ale keby sa malo všetko tak riadti ako to bolo kedysi,alebo ako to píšu články...
v minulosti to bolo, že iba žena musela byt najlpešie panna-u muža samozrejme nie- a v svadobnu noc si lahla, on na nu a ona ležala, no sa spravil a čakalo sa ,kedy bude mat dieta...dokonca ani matky niektore ženam presne nepovedali čo to je to milovanie-iba že povinnost!!!Počat dieta a oblsužit muža ked ON bude mat chut...ale teraz tým nevravím, že preto tiež ženy su povolne.pretože si myslím, že boli aj v minulosti-ved tie "domy láasky" boli aj v minulych dobach a aj vtedy boli podvody-s tým rozdielom, že vtedy nebol BULVAR:-) a iba sa o tom šušaklo po všelijakych damskych a panskych posedeniach
Nepohoršuj sa, vždy to take bolo, akurat s tým rozdielom, že teraz sa o tom VIAC ROZPRAVA A MEDIALIZUJE A INFORMUJE
A eny sa aj vtedy nukali panom do postele..vieš je to zlate to tvoje pohoršenie, ja som bola taká naivna ,ked som si začala všimat druhe pohlavie-ake by malo byt všetko ružove a krásne až do smrti...
a može to byt pre teb aj teraz krásne..ale je to na tebe a tvojej buducej partnerke..