Neznášam túto dobu!

Príspevok v téme: Neznášam túto dobu!
patrik699

Myslia len na to jedno,sex je pre nich zmysel života,furt myslia len na to,kde a kedy a s kým si vrznúť.Preerotizovaná táto doba..všade sa to propaguje,to v klipoch už pomaly nahé ženy chodia.No tfuj!Veľmi mi to vadí,lebo to na mňa zo všadiaľ útočí.Pomaly nič tu už na tomto svete nie je normálne.

pauli 73

ale ja si skôr myslím, že Patrik je v tom veku, že hlada podstatu a zmysel života...patrik kolko máš rokov?

ivus47

videl si film "americka krasa"?
tak je tam jedna predstavitelka-ktora ma plne usta "sexu" a v zavere vyplynie ze je ste panna...
takto ja vnimam tych ktori maju "velke" reci ...
ano , sex na toaletach ujde-ale to neznamena ze kazdemu ... tak ako ja neskatulkujem-tak neskatulkuj ani ty.
nenechaj sa poznacit nejakou zlou osobnou skusenostou , lebo ti moze uniknut nieco dalsie pekne.
ak si krestan a zijes v sulade s krestanskymi hodnotami, nie je to vobec hamba(ani tym nenaznacujem ze sa hambis-len konstatujem)-len to netreba prehanat.
a ako povedala papaja-naokolo ludia nie su tebou,ty si ty...

janka24

ejha, ale sa tu rozputala piatkova tema...ja že ked si tu zalamroval celý server, že aký je tento svet skazeny, tak to bude viac všeobecne nie iba o zradenom ege a štetkach ako si písal,som myslela, že si čital tu skazenost na zozname, ako obvinili pedofilov,čo zneuživali aj 3 mesačne dieta..mna pohoršuje toto..

patrik699

nie len kvôli jednej skúsenosti,taká bola časť môjho života a taká aj bude naďalej.nechápeš,všetko je tu .........

papaja

preboha keby mna poznacilo vsetko co sa mi kedy stalo tak uz davno asi voniam fialky odspodu....
kvoli jednej zlej skusenosti zanevriet na cely zivot?co si??