Diane 35 - ako zacat uzivat?

terazneviem

pytala som sa gyn. na web.stranke, odpisal, ze:

nerad to konštatujem ale pravdu mate Vy a nie gynekolog..., ak začnete -možete ale zaručená ochrana tento mesiac nebude ak potrebujte diane hlavne ako liečbu začat možete aj 7 den...

tekvicka

no mne to moze byt jedno, ale ja by som sa riadila navodom - ono telo si na to navykne asi ked zacnes hocikedy, ale asi to nie je vymyslene len pre zabavu ze by sa malo zacat cez menzes

tekvicka

lenze ked si este nebrala tak to nemas asko keby si mala 7 dnovu prestavku, tam uz sa ten cyklus nastavi pri uzivani ale nie len tak od buka...to je nejaky divny doktor, asi to tam nepisu v tom pribalovom letaku len koli tomu aby tam nieco bolo nie? a okrem toho to doktor chce aby si cim skor zacala?co je doktora po tom kedy zacnes....ako radsej pockaj, ak nie tak nam potom daj vediet ci to fungovalo alebo vyberas meno pre mimi

terazneviem

no lebo lekar tvrdi, ze sa da i neskor - "ako keby som mala tu 7dnovu prestavku keby som brala hak"... lenze ja som brala rok dozadu, to je davno... newiem, on chce cim skor, aby som zbytocne necakala....

alzbee

Este som nepocula o tom, ze by sa HAK mohla zacat uzivat tyzden po menzese...by na tvojom mieste, tak pockam na dalsiu menstruaciu a zacnem uzivat vtedy..