Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opica

Príspevok v téme: Opica
ZuZulla

Ahoite chcela by som sa spýtať čo sa deje s organizmom ked to clovek s alkohol preženie , prečo to sucho v ústach, bolest hlavy a celkova slabosť na druhy den ... a popripade neaku rau ako sa dať co najskordo poriadku .. A chcela by som sa spýtať jako je možne že napr. na chate ludia piju aj tri dni v kuse ked ja by somto už nezvladla , nedokazala by som pit ani dva dni po sebe mam nejaku divnu imunitu abo co?.. bo mne byva s alkoholu vzdy zle a cely den nie ako vsetci ze rano im je zle a potom pohoda ..

rada

mne raz pomohla voda s vytlacenym citronom, vody vody vody pit... a pritom to nebola opica, jednoducho mi to nesadlo.

janka24

mhmmmm...gerbil až tak by som sa nerozčulovala, kto pije nech pije a hlavne, nech si to aj PO vylieči-opicu.-)sááám

Gerbil

No moja zuzula, na to ti nemožno povedať nič iné len: NEpi.
Nerozumiem prečo toľko ľudí stále vidí v pití alkoholu a výdrži nejakú métu. Kto je na tom lepšie? Ten kto sa cíti fajne podpitý po dvoch tvrdkách, ktoré stáli dokopy 3 eurá alebo ten čo ich potrebuje spratať aspoň 6 (cena: 3 eur!), aby mal tie isté stavy?

Ak bez alkoholu nevydržíš, tak pi, koľko ti hrdlo ráči a nie viac...

kaciatko7

no mlieko urcite nie, skor by som sa precistila cistou nebublinkovou vodou, podporila cinnost pecene, obliciek (nie ukludnila sedativami!!! to mi pride dobre nelogicke). popijat bylinkove caje, cakanka, zihlava, pridat nieco na podporu pecene, sylimarin atd. a hlavne doplnit do organizmu mineraly, nie vsak mineralkou. z mineralky sa mineraly nevstrebu, len zatazia oblicky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opica - Fórum - ZDRAVIE.sk