Nejako to upadá

Príspevok v téme: Nejako to upadá
viitoo

S dievčaťom obaja máme 17.Keď sme spolu začínali sme sa prebozkávali aj 2 hodiny v kuse veľmi vášnivo.A teraz po polroku vydržíme ledva pol hodinu.Nejaké vášnivé dotiky sú len s mojej strany. Ona vzdychá niekedy dosť a možno ma tuhšie obíme ale to je všetko.Kedysi ma bozkávala na krku,ušiach a teraz nič...Vždy sa ona prestane bozkávať.Mám poct akoby sa proste uspokojila a potom prestala.Neviem..Poradí niekto? Ako je to u vás?

Denz

vitoo- nie,tvoja chyba to nie je .....
Si zrejma citlivejsi chalan a preto to tak citis......
Ale je to super,ze si taky aky si....
Mozno zistis casom,ze ona nie je ta prava......

viitoo

Skúsim sa porozprávať s ňou...Len sa trochu hambím.

A myslíte že je to moja chyba, že proste milujem celým srdcom? že sa cítim ako čerstvo zaľúbený aj po niekoľko mesačnom vzťahu a nič sa pre mňa nemení?

viitoo

Len ja sa asi tak správať neviem.Vždy dávam dosť jasne najavo svoje city a hovorím jej ako ju mám rád.Proste som taký a asi to nie je dobre...

egresko

Zapamata si. Zena ti bude verna, ked s nou budes zachadzat s patricnou davkou lahostajnosti. Funguje to na 100% skus a uvidis.

viitoo

Lenže mňa tá počiatočná véšeň a romantika vôbec neprešla. Aj v prvom vzťahu to tak bolo a aj preto bol zrejme rozchod po asi roku.A teraz sa to začína znovu...Ja asi keď sa zaľúbim tak je to riadne a ten človek je pre mňa všetko.Necítim že mi to u mňa upadalo....viete poradiť?

Denz

vidis...a to je ta ludska vlastnost....aj ked niekoho lubime...stracame casom pocit toho,ze je krasne milovat ako na zaciatku.....

aluska

nooo..pozri sa ...a co si myslis ze ako je to v manzelstve?a je to tak skoro v kazdom vztahu...to neznemane ze ta nemoze mat rada...aj ja som bola s priatelom predtym viac vasnivejsia...teraz uz nie az tak..ale stale sa milujeme a nemienime to zmenit