Myslim si ze mam HIV

Príspevok v téme: Myslim si ze mam HIV
Dominoo

Dobry den,asi pred mesiacom som mal pohlavny styk ale normalne s kondomom.Ale teraz po mesiaci som ochorel a je mi nejak zvlastne myslim si ze som od toho dievcata nejak dostal HIV.Dalej neviem ci to nemoze byt aj mononukleoza kedze ma celkom podobne priznaky a dva dni pred ochorenim som bol na Chate kde o tie dva dni ochoreli vseci.Ale aj tak sa bojim ze som to HIV aj tak mohol nejako dostat

sidka15

Dobry den. Ja som mala pohlavny styk ale bez kondomu. Ale sex trval len chvilu, neurobili sme sa do konca. Bolo to prvy krat. Po 6 mesiacoch som ochorela, kaslala som, mala som horucky, priom horucky som mala ako male dieta naposledy. A v hrdle som citila ze mam nejaku hrcku. Odvtedy som zachripnuta a kaslem, teplotu som uz nemala. Mam ist s tym ku doktorke. Bojim sa ci to nemoze byt HIV.

sob rudolf

hm, tak prečo váhať. Treba zájsť k lekárovi, vyložiť mu svoj problém a poradiť sa s ním o možných riešeniach. Vylučovacou metódou sa dá prísť k (často prekvapivému) riešeniu, ani nezbadáš. Jednoducho konzultuj s odborníkmi, nestresuj a zapracuj proti paranoji. Namýšľať si tisíc rôzych vecí je dosť ľahké a tiež pohodlné. Trochu sa namotivuj a povedz si, že v tom chceš mať jasno.

Denz

Domino- tak s tym treba ratat stale...
a lakat sa budes v zivote asi viac krat....
Ale asi by zivot vyhynul ,keby sme si neverili a brali to takto.......
Vies...vacsinov sa to stava pri takych ludoch,co nemaju zabranu sa vyspat s kym kolvek........
A viem,ze je vela dievcat a chlapcov co tak premyslaju.....

Denz

Domino-po mesiaci si ochorel??

A co???

Asi z toho,ze si uz mesiac nemal sex...

Ty si co myslis,ze HIV sa ti za par dni nakresli na celo a si hned chory???